Odżywczy olejek do ciała, Multi Oils-pięknie rozświetlone ciało.

Odżywczy olejek do ciała, Multi Oils-pięknie rozświetlone ciało.


Odżywczy olejek do ciała, Multi Oils to kosmetyczna nowość od MARION, która powinna się znaleźć w naszej torebce tego lata jeśli chcemy podkreślić opaleniznę naszego ciała lub po prostu sprawić aby pięknie się ono prezentowało w słoneczne dni.Olejek mieści się w malutkiej, lekkiej, plastikowej butelce, w której to mamy 150 ml olejku. Na buteleczce mamy etykietki z dokładnymi i bardzo czytelnymi informacjami na tema olejku.  Szata graficzna jest bardzo przyjemna dla naszego oka ponieważ znajdziemy na niej uspokajającą zieleń. Butelka posiada dozownik, który bardzo dobrze się sprawdza przy rozprowadzaniu olejku na ciało ponieważ nie musimy tłuścić sobie nim dłoni. 


Konsystencja olejku jak wiadomo jest oleista, a jego kolor typowy jak na produkt olejowy.  Producent wspomina, że olejek nie pozostawia plam i nie tłuści ale na chłopski rozum jak olejek może nie tłuścić?  Związku z czym olejek troszkę się w ciało wchłania, a do tego nie należy on do wydajnych.  
Dlatego olejek stosowałam i polecam stosować w ciągu dnia np., gdy mamy ubrane krótkie spodenki i chcemy nawilżyć nogi oraz je ładnie rozświetlić. 


Możemy go również zastosować po  opalaniu jeśli nie mamy podrażnionej skóry i nie potrzebujemy typowych kosmetyków po opalaniu to wtedy ten olejek idealnie nada się aby wygładzić i nawilżyć ciało. 


Olejek też nie wchłania się w ciało bardzo długo ale na pewno dłużej niż inne balsamy do ciała.  Plusem jest bardzo przyjemny zapach olejku.


Działanie: Jak już wspomniałam olejek bardzo dobrze wygładza ciało i postawia je gładkie, miękkie oraz nawilżone. Największym jednak plusem  jego jest rozświetlenie, które pozostawia na ciele przez co spisuje się lepiej niż nie jeden rozświetla-cz do ciała. 


Podsumowując: Jeśli stawiacie na nawilżenie i rozświetlenie ciała w ciepłe słoneczne dni to ten  olejek przymusowo musi się znaleźć w waszej torebce ponieważ fajnie działa, a jego oleista konsystencja najlepiej się nadaję własnie, gdy nasze ciało jest bardziej odkryte niż zakryte. 
Plusem również może być cena bo jak wiemy kosmetyki marion nie należą do drogich. 


Olejek przetestowałam, dzięki portalowi http://udziewczyn.pl/ na, który serdecznie zapraszam aby poczytać o nowinkach ze świata damskiego oraz na  atrakcyjne konkursy. 

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *