Ocutears krople do oczu

Zobacz blog

Ocutears krople do oczu

Co obiecuje producent? Krople przeznaczone do nawilżania oczu w przypadku objawów suchego oka.  Preparat naśladuje działanie naturalnych łez, chroni, nawilża i natłuszcza powierzchnię oka.  

Ocutears krople do oczu możecie zamówić TUTAJ.

Zastosowanie: objawy suchego oka, urazy rogówki, nadżerki, operacji rogówki, noszenie soczewek kontaktowych, zaburzeń hormonalnych (menopauza), działania klimatyzacji, wiatru, zimna, suchego, ciepłego powietrza, kurzu, dymu, zanieczyszczenia powietrza, pracy przy komputerze, długich podróży samochodem lub samolotem, pływania w chlorowanej wodzie.  

Sposób dawkowania: naciskając bok butelki wycisnąć 1 krople bezpośrednio na oko lub soczewkę kontaktową. Krople mogą być używane z wszystkimi rodzajami soczewek kontaktowych. Stosować maksymalnie przez 6 miesięcy. 
Składniki: 0,15% hialuronian sodu, chlorek sodu, wodorofosforan sodu, diwodorofosforan sodu, woda oczyszczona.  

Opinia: Kupiłam akurat te krople ze względu na możliwość stosowania przez pół roku
Wiele kropli do oczu można stosować jedynie przez miesiąc, to trzeba przyznać producenci fajnie sobie w ten sposób wymyślili wymuszenie zakupu następnego opakowania.
Na noc bardzo dobre. Uśmierzają ból po całym dniu pracy.
Lepiej natomiast nie stosować rano – gdy wyszłam i było już widno, strasznie słońce mnie raziło. Wiem że to ich wina, bo dzień przed o takiej samej porze nie użyłam ich, i nie było tego problemu.
Dobra końcówka do aplikacji – łatwo wycisnąć pożądaną ilość kropel do oka.
Ocutears krople do oczu możecie zamówić TUTAJ.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *