My Andalusian Dream

My Andalusian Dream

„Go where you feel the most alive!”
Żyjemy w zabieganym i pełnym stresie świecie. Czasami brakuje nam czasu, by się wyciszyć, pozbierać myśli i zastanowić się, co tak naprawdę przynosi nam najwięcej szczęścia i radości.
Tak ważne jest odnalezienie swojego wymarzonego raju, przebywanie w miejscach, gdzie czujemy się bezpieczni i spokojni, które wyzwalają w nas kreatywność – miejsca ładowania wewnętrznych baterii. To ważne, aby żeby dawać sobie możliwość zamouzdrowienia, odzyskiwania energii i oszczyszczenia umysłu. 
Dzielę się z Wami moim duchowym i wewnętrzym rajem, pełnym pozytywnej energii uśmiechu i wszystkiego, czego kocham w jednym miejscu. Wewnętrznym spokojem, piękną naturą, architekturą, kolorami, dobrym jedzeniem i ludźmi. I wszystko to w połączeniu z moją największą pasją – pasją do języka hiszpańskiego. Przedstawiam Wam moją Andaluzję! Na samą mysł o niej uśmiecham się i czuję całe mnóstwo endorfin. 
Macie coś co przynosi Wam tyle energii i dobrego samopoczucie? Jeżeli tak, to koniecznie róbcie co dzień jeden mały krok, w stronę tego czego pragniesz! W stonę naszy pasji. Bądźmy szczęśliwi i spełniajmy swoje marzenia! Życie jest za krótkie na złe emocje i nastroje. 

Za zdjęcia dziękuję świetnemu fotografowi: /danimedina.es/
Photos: Dani Medina (@_danimedina_/)

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *