Moje wakacyjne rozwiązania || Dear-Lover

Zobacz blog

    Połowa społeczeństwa narzeka na fale upałów. A ja lubię takie słoneczne dni, mam też kilka swoich przyzwyczajeń, rozwiązań na takie dni. Które zdecydowanie pomagają mi je przetrwać. Przy realizacji wpisu, posłużyłam się nowym zamówieniem od  dropship-clothes.com. Na stronie znajdziecie sporą dwkę fajnych sukienek jak i nie tylko, dlatego odsyłam was do sklepu wholesale dresses, wholesale jeans. U mnie w rol głównej sukienka. Materiał: zwiewny, dość przyjemny, zobaczymy jak będzie przepuszczał powietrze, ale po pierwszym wyjściu na zdjęcia nie jest źle. Krój jest raczej klasyczny, w talii ma gumkę, która ją podkreśla. Jednak bez zwątpienia podlega wymianie. Kwiatów w szafie zdecydowanie za mało, więc wzór jest dość nietypowy jak dla mnie. Do tego dołączyłam jeansową kurtkę, która w upał na pewno się nie przyda, ale za to wieczorem, fajnie uzupełni stylizację.

Płynnie przechodząc do tych moich rozwiązań, to na pewno są związane włosy. Jestem szczęśliwą posiadaczką bardzo gęstych włosów i kręconych włosów, więc różnego rodzaju upięcia latem, są moim wybawieniem. Po za tym upięte, nie generują dodatkowego ciepła, oraz w ten sposób mogę nad nimi zapanować.

Na pewno też rezygnuję z kolejnej warstwy podkładu. Mimo, że lubię się malować, w upalne dni staram się nakładać kosmetyki w mniejszej ilości. A kiedy to możliwe po prostu się nie maluje, lub tylko podkreślam brwi i rzęsy. Tak jak podczas dzisiejszych zdjęć, dodatkowo dodałam trochę różu, by trochę jednak nadać koloru twarzy. W takie dni nie zapominam o kremie, który nie pozwoli mi się spalić i zwiewnych ubraniach, osobiście w tym czasie królują u mnie spódnice i sukienki. 

Oczywiście pamiętajcie w takie dni o odpowiedniej dawce nawodnienia. A jak wy radzicie sobie w takie dni? 

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *