Mini wywiad

Mini wywiad
DSC04354.jpg

Nie będę już pisać o moim zbliżającym się zabiegu, ponieważ im więcej myślę i mówię o tym, co mnie czeka, tym bardziej mój nastrój spada na dno i się strasznie denerwuję.
Dziś chciałabym jeszcze Wam napisać o czymś zupełnie innym. Jak pewnie wiecie moją ulubioną blogerką jest Coeurs de foxes Lubię ją za całokształt . Za to, że ma fajny styl, którym się inspiruję, a także za to, że się cieszy każdym dniem mimo swojej choroby. Można powiedzieć, że to ona mi daje energię, by walczyć o marzenia… To właśnie ona zainspirowała mnie bym odważyła się poszaleć ze stylem (oczywiście małymi krokami dążę do tego). Powiem Wam jeszcze, że moim marzeniem jest poznać ją na żywo i móc spędzić z nią chociaż jeden dzień. Pozwoliłam sobie do niej napisać i zadać kilka skromnych pytań.

o to one:
1.Co cię skłoniło do blogowania ?
To jest długa historia…. Przede wszystkim chciałam mieć gdzieś swoje miejsce, gdzie będę mogła wrzucać zdjęcia swoich stylizacji, tego co robię, rozwijać pisanie. 2. Zauważyłam że lubisz motyw lisa , dlaczego akurat lis a nie np. sowa?
Uważam, że lisy są wyjątkowo urocze. Mają piękne oczy i kolor sierści, a kiedy zaprzyjaźnią się z człowiekiem są magiczne. 3. Skąd bierzesz inspirację?
Inspiruję się wszystkim co mnie otacza. Naturą, muzyką, filmami, zdjęciami z magazynów, jakimś obrazem czy książką. 4. Co myślisz o sklepach z odzieżą używaną?
Myślę, że to magiczne miejsca, w których można znaleźć mnóstwo wyjątkowych perełek. 5. Gdzie najczęściej robisz zakupy chodzi tu oczywiście o ciuchy, dodatki, obuwie.
Ciężko mi powiedzieć. Kupuję rzeczy w różnych sklepach, ale myślę, że Monki, Topshop, Free People, Zalando, The Whitepepper… 6.Czego jest najwięcej w Twojej szafie?
Pidżam Emotikon wink. 7.Jaka jest Twoja ulubiona część garderoby?
Beret i spódnica. 8.Czy jest jakaś sławna osoba, której styl Ci się podoba?
Tak, Alexa Chung. To moja ikona stylu. 9.Co jest na Twojej liście ‚must have’?
Aktualnie poluje na idealne ogrodniczki. Chcę jeszcze kupić sobie porządną torebkę, może to będzie Karl Lagerfeld, a może Furla, nie zdecydowałam się jeszcze. 10.Co robisz w wolnym czasie?
Nie mam wolnego czasu. Cały czas coś robię Emotikon smile 11.Ile czasu poświęcasz na przygotowanie się do wyjścia?
20 minut. 12.O czym marzysz?
By codziennie budzić się szczęśliwą. 13.Jaki jest Twój styl?
Misz-masz 14.Co sprawia Ci największą przyjemność w blogowaniu?
To, że ktokolwiek to czyta Emotikon smile Oczywiście komentarze… 15.Czy swoją przyszłość wiążesz z modą?
Ciężko mi to powiedzieć. Nie wiem co będę robić jutro…
16. Dlaczego zdecydowałaś się na napisanie książki 
Spełniłam swoje marzenie Emotikon wink

3925019_DSC_0627.jpg4000048_DSC_0114.jpg4002388_DSC_0182.jpg4085770_3.jpg4087643_DSC_1487_(1).jpg4099148_DSC_1135.jpg4383053_1.jpg4384877_2b.jpg
źródło: coeurs de foxes
również zapraszam do zakupu jej książki :
Empik / Allegro

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *