Mikołajkowy book tag

Zobacz blog

Za nami już pierwszy śnieg oraz standardowe „Last Christmas” w każdej rozgłośni radiowej. Śmiało możemy odliczać dni do kalendarzowej zimy i Świąt, dlatego  z okazji Mikołajek postanowiłam przygotować krótki book tag. Zaczynajmy!

Prezenty wywołują uśmiech na twarzy. Jaka książka wywołała uśmiech na twojej?
Dożywocie” Marty Kisiel. Perypetie Konrada oraz jego mała dziwaczna ekipa z piekła rodem sprawiły, że na zakończenie lektury dorobiłam się paru nowych zmarszczek.

Jaka jest twoja ulubiona książka z białą okładką?
Uwielbiam książki z białą okładką co oznacza, że wybór jednej jest niemal niemożliwy. W mojej biblioteczce moją ulubioną książką z białą okładką jest „Korona w mroku”. Dlaczego? Bo przedstawia moją ulubioną bohaterkę, która emanuje siłą i umiejętnościami zabójcy.
Siedzisz pod kocem w wygodnym fotelu, z kubkiem gorącej czekolady i czytasz książkowego potwora. Książka lub seria która objętościowo cię pokonała.
W 2009 roku  zaczęłam czytać „Wampiry z Morganville”. To seria, którą skompletowałam, jednak utknęłam na 11 tomie (jest 15 tomów)  i jakoś do tej pory nie znalazłam czasu, aby ją skończyć. W tym przypadku idealnie sprawdza się powiedzenie: „Co za dużo, to nie zdrowo”

Za oknem zaczął padać śnieg, więc postanowiłaś walczyć na śnieżki! Z jaką fikcyjną postacią chciałabyś walczyć na śnieżki? 
Jest ich tak dużo!  Aktualnie czytam „Assassin’s Creed Bractwo”, więc wybór padnie właśnie na młodego Ezio Auditore, który już dawno dołączył do mojego męskiego kółeczka uwielbienia.

Twoje jedyne źródło ciepła, czyli ogień w kominku, zaczyna gasnąć. Potrzebujesz się rozgrzać. Jaką książkę bez żalu rzuciłabyś w ogień? 
Zdecydowanie „Linię serc” R. Rowell. Irytująca bohaterka i nudna fabuła. Zdecydowanie wolałabym zapomnieć o tej książce.
Książka, tak bliska twojemu sercu, że mogłabyś podarować ją komuś jako prezent na Mikołajki.
„Akademia wampirów”. Wcisnęłabym ją każdemu! Świetni, zabawni bohaterowie oraz wartka akcja. Pewnie niektórych skręca już na sam dźwięk słowa wampir, jednak ja zapewniam was, że niepotrzebnie i warto po nią sięgnąć. 
Czekam na wasze odpowiedzi :) 

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *