Marynarka w męskim stylu.

Zobacz blog

Ostatnio wróciła moda na marynarki i kostiumy. Jeżeli chodzi o fasony, to królują te szersze, w stylu lat 90 – ch. Nie każdy jednak będzie sie dobrze czuł w szerokiej i dłuższej marynarce, wzmocnionej w ramionach poduszkami. Pamiętam, jak nosiło się poduszki na ramionach do wszystkiego: płaszczy, marynarek, swetrów i koszulowych bluzek. Moda lubi zataczać koło, więc teraz ten trend powrócił.

Na pewno z tego trendu nie bedą zadowolone panie niskiego wzrostu i tęższej budowy ciała. Szeroka marynarka i poduszki mogą je optycznie poszerzać oraz panie z szerokimi ramionami, gdyż dodatkowe rozbudowanie tej partii może zaburzyć proporcje sylwetki.

Z takiego trendu będą natomiast zadowolone posiadaczki wąskich ramion, które dzięki poduszkom optycznie je poszerzą.

Moja marynarka pochodzi z drugiej ręki, jest jak nowa i można ją nosić zamiast kurtki. Żeby nie wyglądać zbyt szaro – buro, pod spód założyłam biały t shirt z kwiatowym nadrukiem. Trochę szersze dżinsy bardziej pasują do jesiennych  półbutów w rudym kolorze niż rurki. Ponieważ do łask wróciły duże torby, więc w stylizacji wystapiła wygodna shoperka w kolorze butów.

Dziękuję wszystkim odwiedzającym mój blog i vlog hanelka TV.
Jestem wdzięczna za Wasze komentarze. Jeżeli Ci się podoba – obserwuj. Do zobaczenia w kolejnym poście.
Thank you for your comments and interest in my blog and vlog hanelka TV.

 

186 total views, 186 views today

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *