Marionetka jako mały Goth

Marionetka jako mały Goth

Miałam w swoim życiu okres muzyczno-ciuchowego buntu. Nosiłam glany, czarne maxi spódnice, torby z naszywkami i ćwiekami. Co mi po tym zostało?

Marionetka jako mały Goth

Tak, wiem zaraz panie i panowie goth’ci się obrażą, bo tu przecież żadnego gotyku nie widać. A jednak na chwilę obecną dla mnie jest to bardzo ciężka stylizacja. I te sińce pod oczami i niezdrowa cera i tłuste włosy i połamane paznokcie i bladość – idealnie wpisują się w klimat. Może jednak powrócę do tego stylu?

Teraz sobie uświadomiłam! Mogłam jeszcze usta przejechać moją super ekstra czarną szminką! Skleroza nie boli.

goth

goth

goth

goth

skirt – sh 2 zł

sweater – h&m, allegro. 60 zł

shoes – allegro 50 zł

ring – six 10 zł

necklace – gift

clutch – kiabi

Lubię czasem wrócić do dawnych czasów, początków internetu… Tak, byłam dzieckiem Neostrady – jako jedna z pierwszych w bloku miałam internet o zawrotnej prędkości 512kb. Pamiętam jak koleżanki w ukryciu przed rodzicami przychodziły do mnie wirtualnie ubierać lalki. Ostatnio postanowiłam wrócić do tych czasów i wolną chwilę poświęciłam zabawie lalkami. Ależ te gry się rozwinęły! Niegdyś gry zabawa modą dla dziewczyn opierały się na pikselowych laseczkach, na które nakładało się ubranka. Dzisiaj lalki można poubierać, pomalować, uczesać, a ilość różnych tematów przewodnich gierek przyprawia o zawrót głowy! Już doskonale wiem czemu współczesne dzieci nie mają zamiłowania do gier planszowych i zabaw podwórkowych skoro najlepszą zabawę oferuje im wirtualny świat. Też bym nie odchodziła od komputera/tabletu mając lat kilka i takie możliwości na portalu Poki.

Taką ładną, zbuntowaną, nastoletnią siebie właśnie wyczarowałam! Patrzcie i podziwiajcie, a ja idę nadrobić zaległości przed przyszłoweekendowym najazdem dziewczynek z rodziny – muszę w końcu czymś zabłysnąć przez młodszą młodzieżą lat 4 i 10.

goth

The post Marionetka jako mały Goth appeared first on Marionetka Mody.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *