Let’s pack our things into the suitcase

Let’s pack our things into the suitcase

Sezon urlopowy pomału nabiera rozpędu.

Każdy chciałby gdzieś wyjechać, bliżej lub dalej od domu. Plan wycieczki rozpisany, rezerwacja dokonana, a do wyjazdu pozostało kilka dnia, już tylko walizka czeka na wypełnienie i tu pojawia się kłopot.

Optymalnie! To znaczy co i ile rzeczy trzeba zabrać? W końcu całej szafy i łazienki nie możemy ze sobą wziąć. Dlatego dobrze jest poświęcić dłuższą chwilę i zastanowić się czego, tak naprawdę, będę potrzebować podczas wyjazdu. Nie chcę dźwigać niepotrzebnych kilogramów, nie chcę także złościć się, że czegoś nie zabrałam z sobą, co byłoby idealne na daną chwilę.

W takim momencie mężczyźni zdecydowanie z nami wygrywają. Większość z nich spakowałaby się na każdy wyjazd w dziesięć minut. Powiem więcej, wszystko co by ze sobą zabrali byłoby idealne na każdą okazje. Z pewnością nie musieliby zachodzić w głowę i licytować się z samym sobą czy dany t-shirt jeszcze jest niezbędny, czy już niepotrzebny. Dla nich wycieczka na kilka dni, tydzień, dwa tygodnie – Whatever – zawsze wszystko mają, niczego nie potrzebują, nigdy nie narzekają itd.

Mężczyźni niech pakują swoje walizeczki, a my wyjmijmy konkretną torbę i zapakujmy do niej to, co rzeczywiście będzie nam niezbędne. Pamiętajmy też o kilku częściach garderoby na tzw. ważniejsze wyjścia. Jedna para szpilek również powinna z nami wyjechać. Kto wie co nas spotka na miejscu i z jakimi atrakcjami przyjdzie nam się zmierzyć.

Dokładając kolejne rzeczy, dobierajmy je w taki sposób, by pasowały do tych, które już zapakowałyśmy. Chodzi o to, by zabrać mniej, ale ciekawszych, odpowiednio dobranych do siebie rzeczy. Dzięki temu na wyjeździe z łatwością przyjdzie nam tworzenie nowych kombinacji na wakacyjny look.

Pozdrawiam serdecznie,
Dominika

2kombinezon – Dresslink, kapelusz – Medicine , pomadka – Inglot, pasek – Mango, sandały – Buffalo1

kombinezon – Dresslink, kapelusz – Esprit, okulary – mint&berry, pasek – Mango, baleriny – Brilu

3a

kombinezon – Dresslink, kapelusz – mint&berry, pasek – Mango , okulary – Aldo, kombinezon – Dresslink

er

sukienka – Molly Bracken, sukienka – Dresslink, torebka – Mango, szpilki – Buffalo

Nowy folderkombinezon, – Dresslink, kombinezon – Dresslink, sukienka – Dresslink

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *