Laserowy Peeling Węglowy oraz Peeling Medyczny PH Formuła A.C.N.E. 2 – Helse Clinic

Laserowy Peeling Węglowy oraz Peeling Medyczny PH Formuła A.C.N.E. 2 – Helse Clinic

Piękna kwitnąca wiosna trwa, a my wraz z nią w swojej najlepszej odsłonie. Różowe i delikatne magnolie to jeden z najpiękniejszych wiosennych widoków, zgadzacie się? Staramy się uwietrznić to piękno jak najdłużej przyglądając się kwitnącym drzewkom na zewnątrz, robiąc fotografie oraz zbierając je do wazonów.
Wiosną również postawiłyśmy zadbać o nasze piękno i zatroszczyć się o promienną i zdrową cerę w najskuteczniejszy sposób. Oddałyśmy się ponownie w ręce specjalistów w poznańskim Instytucie Kobiety – Helse Clinic.

JAKIE ZABIEGI WYBRAŁYŚMY?

Pierwszy z nich – zabieg Moniki – to Black Doll, laserowy zabieg węglowy.
Peeling ten jest przeznaczony do walki ze zmarszczkami, nadmiernie wydzielanym sebum, przebarwienia, rozszerzone pory, oraz na ziemistą i szorstką cerę. Zabieg poprawia elastyczność skóry, ujednolica i rozjaśnia koloryt skóry, usuwa przebarwienia, wygładza drobne zmarszczki oraz zwęża rozszerzone pory.
„Skóra po zabiegu jest gładka i oczyszczona, a pory zwężone. Jest mniej tłusta i jej koloryt jest ujednolicony”

Kolejny zabieg kosmetologiczny – zabieg Kamili – to peeling medyczny PH Formuła A.C.N.E 2, który przeznaczony jest dla skór problematycznych. Będzie idealnym wyborem, jeśli zmagacie się z trądzikiem, tłustą cerą, nadmiarem sebum, rozszerzonymi porami badź bliznami. 
A.C.N.E. jest aktywnym roztworem, który skutecznie wnika w pory, aby pomóc i przejąć kontroję nad rozprzestrzenianiem się drobnoustrojów trądziku skóry. Kombnacja składników w tym zabiegu została specjalnie opracowana, aby skorygować główne objawy trądziku takie jak zaskórniki, grudki i krosty. 
Sam zabieg nie najeży do najprzyjemniejszych i tuż po nim skóra jest zaczerwieniona i podrażniona, a na 3 i 4 dzień łuszczy się. W okresie około 3 tygodniu po zabiegu należy stosować krem z wysokim filtrem.
„Jestem tydzień po zabiegu i skóra wyraźnie jest bardziej miękka i gładka. Zauważyłam też zmniejszenie porów. Skóra mniej się błyszczy, ale jest dobrze nawilżona. Jestem po pierwszym zebiegu i mam w planach wykonać serię 3.”
Więcej o zabiegu: TUTAJ

Pamiętajcie, aby w odpowiedni sposób zadbać o swoje zdrowie i pielęgnację cery. Najskuteczniejszym sposobem jest oddać się w ręce specjalistów, którzy odpowiednio do wieku, typu cery i jej problematyki dobiorą przeznaczony dla Was zabieg.
„Piękno i zdrowie to początek Twojej podróży!” – Helse Clinic.

Kontakt do Kliniki: +48 793 232 203  

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *