Kurtka ciążowa – stylizacja

Zobacz blog

Jako, że czekały mnie jesienno-zimowe miesiące z brzuchem, musiałam zaopatrzyć się w kurtkę, która pomieści mój brzuch. Dlatego must have stanowiła kurtka ciążowa, która okazała się strzałem w dziesiątkę.

Kurtka ciążowa – dlaczego warto kupić?

Niestety wszystkie moje kurtki z czasem były na mnie.. za małe. O ile mieściłam się w ramionach, o tyle w piersiach i brzuchu były zdecydowanie zbyt małe. W związku z tym postawiłam na kurtkę ciążową. Po pierwsze, jest niezwykle praktyczna. Z tyłu ma zamek, który można rozsunąć, tym samym dopasowując kurtkę do rozmiaru naszego brzuszka. Po drugie, jest ciepła i idealnie sprawdziła się podczas chłodniejszych miesięcy. Kolejna zaleta to design – kurtka jest po prostu ładna i stylowa. I co najważniejsze, mogę ją spokojnie wykorzystać po porodzie.

Kurtka ciążowa – stylizacja

Kurtkę połączyłam z ciepłym sweterkiem oraz sztybletami. Na zdjęcia wyszłam jak było słońce. Po sesji widać, że zamiast słońca zastałam deszcz.. Na szczęście zdjęcia zostały uratowane dzięki studio Moonlight Bydgoszcz, odpowiedzialnych za przeróbkę.

Retusz zdjęć – Monolith Studio Bydgoszcz
shoes – Bonprix / jacket – Elpasa / bag – here
kurtka ciążowa Retusz zdjęć – Monolith Studio Bydgoszcz

Ceneo.pl

Artykuł Kurtka ciążowa – stylizacja pochodzi z serwisu MODA URODA LIFESTYLE.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *