Koszulowo

Koszulowo

Na początku chce Was przeprosić. Miałam dodawać notki częściej, ale nie zawsze wychodzi wszystko tak, jak chcemy. Na dzień dzisiejszy nie ma mi kto robić zdjęć, a te robione samowyzwalaczem niekoniecznie mi się podobają i nadają do publikacji. Także wybaczcie, ale będę robić notki rzadko… Może to i lepiej, ponieważ pisząc rzadziej może będę miała więcej do powiedzenia, a gdybym pisała częściej, raczej bym nie wiedziała co mam Wam przekazać.
Co u mnie? Dość dużo mnie czeka w najbliższym miesiącach. Po 7 lipca przez jakiś czas niestety nie będę pisać z uwagi na zabieg, który będę przechodzić. Zapewne będę miała spuchniętą buzię, a tak nie chcę Wam się pokazywać.  Ale na pewno będę działać na portalach.
Dziś pokazuje Wam jak byłam ubrana na spotkaniu rodzinnym  zorganizowanym z okazji urodzin mojego męża oraz w związku z  nadchodzącymi moimi imieninami. Dodam  tylko, że moje imię bardzo mi się podoba, nie zamieniłabym je za żadne skarby na inne. Na owej uroczystości dostałam skromne prezenty oraz życzenia , które sprawiły mi ogromną radość.
Na spotkanie ubrałam się w odzież, którą zaprojektowałam  według uznania oraz uszyłam. Wzór koszuli, którym się inspirowałam , znalazłam w Internecie. Oczywiście nie zrobiłam tak, jak było na zdjęciu, ale po swojemu. Spódniczka została uszyta z czarnej koszuli, którą już miałam. Doszyłam jedynie małe guziczki ozdobne dla lepszego efektu.
Teraz już wiecie skąd  taki właśnie tytuł posta. A co u was?

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *