KONKURS z Canpol Babies: zestaw z torbą

Następna ZNAKOMITA wiadomość! Ruszamy z nowym konkursem!!

CO MOŻECIE WYGRAĆ W TEJ EDYCJI?  

Zestaw z termoizolacyjną torbą spacerową marki Canpol babies:

Więcej informacji o nagrodzie znajdziecie na stronie producenta:
zestaw: (KLIK KLIK)

JAK WYGRAĆ? 
Konkurs fotograficzny dla obserwatorów mojego bloga, jak i Fanpage. 

TEMAT PRACY: 
„MOJA RODZINA”
Pokaż na fotografii zdjęcie swojej rodziny- ALE! Mają widnieć same dłonie :-)  Pomysłowość nieograniczona :-) Mile widziane opisy do zdjęć.

https://www.facebook.com/vogueswing/photos/a.1484418431776442.1073741828.1484408948444057/2077599425791670/?type=3&theater

Uwaga! 
Zwycięskie prace zostaną wybrane spośród innych przesłanych zgłoszeń z BLOGA (vogueswing@gmail.com) oraz z FANPAGE.
Dodatkowo dla chętnych (nie wpływa to na wynik konkursu). Zrobisz mi wielką przyjemność, jeżeli: udostępnisz konkursowe zdjęcie, polubisz je i zaproś znajomych/rodzinę do wspólnej zabawy na Facebooku! :)

REGULAMIN:

1. Organizatorem konkursu jest blog: VogueSwing . Sponsorem nagrody jest firma: Canpol Babies.
2. Nagrodą w konkursie jest zestaw z termoizolacyjną torbą spacerową marki Canpol babies.
3. Konkurs trwa od 12.06.2018 do 19.06.2018 (zgłoszenia przyjmowane są do godziny 23:59).
4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu oraz na Fanpage VogueSwing w ciągu 3 dni od jego zakończenia. Po ogłoszeniu wyników wytypowane osoby zobligowane są do przesłania danych adresowych w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku nie przesłania danych adresowych w wyżej wymienionym terminie, typowani są kolejni zwycięzcy na tych samych zasadach.
5. Temat konkursu: „MOJA RODZINA”. Pokaż na fotografii zdjęcie swojej rodziny- ALE! Mają widnieć same dłonie. Pomysłowość nieograniczona. Mile widziane opisy do zdjęć.
6. Wygrywa 1 osoba. Pracę wybiera komisja w składzie dwuosobowym: ja (VogueSwing) oraz mąż – narada rodzinna :-) POWODZENIA!
7. Jedna osoba może przesłać 1 zgłoszenie! Praca zgłoszona, nie powinna być już nagrodzona w innym konkursie. Prace konkursowe można zamieszczać na:
 *blogu w komentarzach:
http://vogueswing.blogspot.com/2018/06/konkurs-z-canpol-babies-zestaw-z-torba.html
* poprzez nadesłanie jej na e-mail: vogueswing@gmail.com (prace z e-maila zostaną udostępnione publicznie w tym poście jako „Uczestnicy konkursu”)
oraz na 
*Fanpage pod zdjęciem konkursowym:
facebook/konkursTORBA
8. Nagroda wysyłana jest tylko na terenie Polski bezpośrednio od Producenta marki Canpol Babies. Wszelki kontakt proszę kierować do Organizatora konkursu: (VogueSwing) vogueswing@gmail.com

9. Serwis Facebook zwolniony jest z pełnej odpowiedzialności co do przebiegu konkursu. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana.
10. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
11. Dane oraz informacje dostarczone przez Uczestników konkursu będą wykorzystane na potrzeby konkursu (m.in. ogłoszenie wyników, dostarczenie nagrody). Tym samym Uczestnik akceptuje rozporządzenie RODO na potrzeby konkursu.
12. W celu odebrania nagrody Uczestnik zobowiązany jest do przesłania danych ( adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu) do wysyłki Organizatorowi konkursu, w celu przekazania ich Sponsorowi.
13. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.

14. Organizator ma prawo zmienić warunki regulaminu przed wcześniejszym poinformowaniu Uczestników o dokonanej zmianie.
15. Uczestnik przystępując do konkursu wyraża zgodę na upublicznienie jego pracy konkursowej.
16.
Uczestnik przystępując do konkursu jednoznacznie wyraża zgodę i oświadcza o zapoznaniu się jak i  zaakceptowaniu regulaminu konkursu.

17. Z konkursu wyłączone są osoby spokrewnione z organizatorem konkursu (członkowie rodziny).
18.  Organizator ma prawo do zmiany regulaminu, po wcześniejszym poinformowaniu Uczestników konkursu.

Informacje o przetwarzaniu danych 
(według rozporządzenia z 25 maja  o ochronie danych osobowych (RODO)
  1. Administratorem strony jak i osobą przetwarzającą Pani/a danych osobowych jest blogerka VogueSwing (Organizator konkursu), e-mail: vogueswing@gmail.com oraz marka Canpol babies (Sponsor konkursu).
  2. Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia zwycięzców, przyznania nagród, jak i ich wysyłki.
  3. Dane mogą być udostępniane (imię + nazwisko+ praca konkursowa) na blogu i Fanpage VogueSwing, w celu prawidłowej realizacji konkursu- według regulaminu.
  4. Dane zwycięzców (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu) będą przechowywane przez Organizatora przez okres 30 dni, w celu realizacji nagród .
  5. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *