Koncert na który czekałam 6 lat!

Cześć!

Jak minął Wam weekend? Mój był chyba najlepszym weekndem w tym roku! A co tam, mogę nawet stwierdzić, że to był chyba jeden z najlepszych weekendów w moim życiu!
W ostatnim poście pisałam Wam o tym, że w piątek byłam na koncercie zespołu LemON. Nawet nie marzyłam o tym, żeby zobaczyć chłopaków z zespołu na żywo a tu nagle stanęłam przed sceną na której występowali. Dzień później wybrałam się na kolejny koncert. Koncert na który czekałam 6 lat! To właśnie wtedy zaczęłam słuchać zespołu O.N.A. W tamtym okresie słuchałam muzyki rockowej więc i ta bardzo szybko przypadła mi do gustu. Mądre słowa piosenek, melodia wpadająca w ucho i…rewelacyjny głos Agnieszki Chylińskiej. Już wtedy wiedziałam, że kiedyś koniecznie będę musiała usłyszeć ją na żywo. Od tego czasu zmieniła się muzyka jaką zaczęła nam fundować Agnieszka, ona sama trochę eksperymentowała również ze swoim wizurunkiem ale jaki tak naprawdę był ten koncert?
Szczerze? Był genialny! Agnieszka jest śliczną kobietą, ma nieziemski głos oraz fatastyczne poczucie humoru ( chciałabym mieć chociaż 1% tego optymizmu, jaki ma ona ; ) ). Świetnie zabawiała publiczność a my bardzo szybko złapaliśmy z nią kontakt dzięki czemu bawiłam się naprawdę świetnie! Szkoda tylko, że ulewa oraz burza szybko zakończył koncert, jednak na pewno pozostanie on w mojej pamięci w szczególny sposób bo w końcu mogłam usłyszeć swoją idolkę a na dodatek wywarła na mnie tak pozytywne wrażenie, że teraz uwielbiam ją jeszcze bardziej ; ) !
Na koncert Agnieszki i LemONa czekałam bardzo długo i kiedy już teraz jest po wszystkim to trochę mi szkoda, że te wszystkie fantastyczne chwile spędzone pod sceną na śpiewaniu, klaskaniu i wspólnej zabawie już są za mną. Na szczęście mam fantastyczne wspomnienia i…zdjęcia ; )

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *