Kolorowe soczewki kontaktowe z optiva.pl

Kolorowe soczewki kontaktowe z optiva.pl

W dzisiejszym wpisie chcę Wam przedstawić soczewki kontaktowe z firmy optiva.pl, które można używać przez miesiąc. Nie mam żadnej wady wzroku, lecz już od dłuższego czasu chciałam spróbować jak będę wyglądać w bardziej charakterystycznym niż mój naturalny kolor oczu. Zachęcam Was do odwiedzenia strony producenta jak i zapoznania się z resztą produktów. 
Nazwa: Soczewki Hera Dreamcon
Kolor: Brąz
Cena: 32,00 zł
Na jednym oku mam soczewki a na drugim które jest jaśniejsze nie.
Jak wspominałam wyżej, nie mam wady wzroku. Nie muszę również nosić okularów ani soczewek, ale z ciekawości zamówiłam soczewki tz. zerówki.

Sama firma OPTIVA.PL w swej ofercie posiada: 
-soczewki 
-płyny
-akcesoria
 -okulary przeciwsłoneczne (między innymi Ray Ban)
 Wszytko jak najlepszej jakości. Moje soczewki mają dokładną nazwę Hera Dreamcon – jedną z ważniejszych cech jest podkreślenie naturalnego koloru oczu przyszłego użytkownika. Tak tez było w moim przypadku. Mam zielono – brązowy kolor oczu, i zamówiłam odcień brązu, widzę lekką różnicę gdy np. mam jedną soczewkę na oku a na drugim nie. Po otworzeniu opakowania, data ważności kończy się po miesiącu. 
Jak używać soczewek?
Gdy kurier dostarczył mi moją przesyłkę, nie wiedziałam jak ma się odbyć cały proces nakładania, dlatego też znalazłam krótki a przydatny przewodnik. Moimi najważniejszymi spostrzeżeniami również się z Wami podzielę. 
-Soczewki należy przemywać płynem po każdym użytkowaniu, powinno się również zmieniać płyn w pojemniczkach.  
-Jeśli soczewki mają datę ważności miesięczną – nie należy przedłużać tego czasu.
-Zakładanie i zdejmowanie jest banalnie proste, jeśli się wprawimy to taka czynność zajmuje około 2 sekund na każde oko.
Podsumowując jest bardzo zadowolona z tego zamówienia, ciekawa jestem jak bym wyglądała z niebieskimi oczami, z pewnością nie długo spróbuję innego odcieniu!

Koszula – na sprzedaż.

Kto z Was używa/używał soczewek? 
Znacie firmę OPTIVA.pl
Zapraszam też na moje konto na facebooku ! :) https://www.facebook.com/asiicreativediy?ref=ts&fref=ts

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *