Klasyczny set (zaxy na obcasie).

Postanowiłam, że nie będę gorsza niż największe celebrytki i w końcu postaram się ubrać ładne i elegancko. Lubię sportowy styl życia- jak sukienki to tylko z trampkami. Płaczę niczym przez sen, że tak rzadko dane mi chodzić w butach na obcasie. Lubię wygodę. Ale te polubiłam. Nie wiedziałam, że obcasy mogą być aż tak wygodne. Jakiś czas temu pisałam Wam o zaxach, że szczególnie je polecam. Tak zaczęłam je uwielbiać, że zaczęłam interesować się innymi parami. I tak wybór padł na obcasy i mały test. Sprawdziły się. Dostały 5 z plusem. Słyszę gdzieś miliony głosów: „ale elegancka z Ciebie kobieta”. Coś zupełnie innego, prawda? 
Zawsze marzyło mi się pisanie o ubraniach. Z dnia na dzień przekonuje się jakie to jest trudne. Ile razy muszę Wam przypominać, że o ubraniach pisać nie umiem i na modzie się nie znam… Jestem sobą- chodzę w tym co lubię i dobrze się czuję, a Wam doradzam co warto kupić i jest godne naszej uwagi.
buty- zaxy / spodnie- Bershka / torebka- Tommy HIlfiger (thetags) / sweterek- H&M / okulary- Prada (aurum-optics) / bransoletka- Ania Kruk / zegarek- Daniel Wellington

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *