kilka wiadomości , dressgal , mini konkurs

Zobacz blog

Witam wszystkich po tak długiej przerwie mojej nieobecności. Chciałabym wyjaśnić dlaczego mnie tutaj nie było ,otóż jak większość z Was starało się mieć najlepsze oceny na koniec roku tak jak i ja chciałam tym bardziej , że kończę ostatnią klasę gimnazjum i naprawdę trzeba było się przyłożyć. Teraz już planuje poświęcić się blogowaniu na taki czas jaki tylko będę mogła.Zbliżają się wakacje czy macie jakieś konkretnie plany? Ja prócz kilku drobnych wyjazdów nie przewiduje nic co mogło by urozmaicić ten wolny czas.

W tym poście chciałam się jeszcze podzielić z Wami moją paczką ze strony DRESSGAL <klik>.
Na pierwszy ogień idzie sukienka biała w czarne paski i niestety , ale jest ona na mnie za krótka.Myślałam , że rzeczy z tej strony jak innych chińskich sklepów będą na mnie dobre , ponieważ mają małą rozmiarówkę ,ale nie wiem jakim cudem stało się , że ta sukienka jest na mnie za mała. Nie wiem jak ją wykorzystam , ale na pewno coś z nią wymyśle.

Kolejne ubranie to spódniczka , która okazała się strzałem w dziesiątkę! Bordowy kolor , który pasuje praktycznie do wszystkiego do tego przewiewny materiał i jest idealna na lato! :)

Przedostatnią rzeczą jest koszula – zwykła , czarna. Mogę powiedzieć , że materiał również jest przewiewny , ale są to tylko moje podejrzenia , ponieważ nie miałam jeszcze okazji wyjść gdzieś na dwór.

I ostatnią rzeczą jest piękna czarna sukienka z koronką.Niestety jest to kolejny niewypał , który bardzo bardzo mnie zasmucił , ponieważ jest na mnie za duża i nigdzie w niej niestety nie wyjdę , ale moja siostra przyjęła ją bardzo chętnie także przynajmniej się nie zmarnuje.

Konkurs!! W kolejnym poście wybiorę 7 osób  , które klikną w poniższe linki ,a w komentarzu napiszą ile dana rzecz kosztowała :) Powodzenia!

sukienka w paski – klik
spódnica – klik 
koszula- klik 
czarna sukienka- klik 


Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *