Jedna z ostatnich letnich stylizacji (wyszukiwarka zippini.pl).

No i mamy to! Powrót pięknej, słonecznej pogody. Oj lato mnie rozpieściło i widać, że nie chce odejść. Przez następne dni pogoda ma być przepiękna. To ostatnie chwile, aby wskoczyć w letnie sukienki (oczywiście popołudniami :P). Pomarzmy jeszcze chwilkę o wakacjach i cieszmy się z tej pięknej, kolorowej, ciepłej jesieni. 
A Wy też będziecie korzystać z tej cudownej pogody? Łapiecie trochę słońca i witaminy D?
Pamiętajcie, że jak szukacie czegoś w sklepach co u mnie Wam się spodobało, a do sklepu macie po prostu daleko lub danej rzeczy już nie ma zawsze możecie skorzystać z wyszukiwarek, które pozwolą Wam znaleźć coś podobnego. Wyszukiwarki pozwalają odnaleźć daną rzecz spośród wielu sklepów internetowych i stacjonarnych. Z całą pewnością rekomenduję Wam zippini.pl. Poniżej ułożyłam dla Was specjalną wishlistę wraz z linkami z ciuszkami zupełnie niepowiązanymi z miejscami, gdzie kupiłam te w tej stylizacji. Zobaczcie jakie to łatwe. Można? Można!
Ps. Oprócz tego skomponowałam małą wishlistę jesienną również korzystając z wyszukiwarki zippini.pl.
sukienka- na-kd / okulary- Prada (aurum-optics) / buty- Converse (answear) / zegarek- Daniel Wellington / naszyjnik- Kruk / kolczyki- happines boutique

Podobne produkty znajdziesz również na zippini.pl:


Obiecane must have jesieni:

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *