Indyjskie mydło Neem do ciała i twarzy-skóra mieszana i trądzikowa.

Indyjskie mydło Neem do ciała i twarzy-skóra mieszana i trądzikowa.Ostatnio na blogach widziałam fale na mydła i tak o to nareszcie i u mnie pojawia się mydełko do ciała i twarzy aczkolwiek nie żadne kolorowe i super pachnące ale ziołowe i bardziej naturalne. Indyjskie mydełko  znajduję się w kartonowym pudełeczku, którego szata graficzna od razu skojarzy nam się z Indiami, a wszystko to przez tą Panią, którą mamy z boku. Dodatkowo mydełko jest zafoliowane przez co nie pobrudzi ono naszego kartonowego pudełka. Sprzedający w sklepie zielonysklep zadbał również o to aby na opakowaniu była przyklejona naklejka z informacją o mydełku w naszym ojczystym języku. 


Mydełko jest koloru zielonego. Bardzo dobrze się pieni pod pływem wody aczkolwiek zazwyczaj stosowałam go bezpośrednio na skórę tj.  po mokrym ciele przesuwałam mydełkiem i mydliłam ciało po czym spłukiwałam. Zapach jest ziołowy ale i krótko trwały ponieważ nie czuć go na naszej skórze przez co nawet osoby nie lubiące ziołowych produktów ze względu zapachowych nie będą mieli urazy do niego. 


Mydło w delikatny sposób aczkolwiek dokładny oczyszcza skórę ciała pozostawiając je czyste i gładkie. Mydło Neem nie przesusza skóry ciała i w bezpieczny sposób można nim myć naszą twarz ponieważ radzi sobie świetnie z zanieczyszczeniami i nie pozostawia nie lubianego przez  nas uczucia ściągania skóry twarzy. 

Nic dodać nic ująć. Po przetestowaniu mydełka mam ochotę na inne kosmetyki marki HESH, a jest w czym wybierać. Mydło możecie zakupić w internetowym sklepie  zielonysklep cena takiego mydełka to tylko 7 zł ,a więc nie wiele za takie fajne i porządne mydło. 
Jeśli macie również ochotę na kosmetyki i produkty  ajurwedyjskie, czy książki w tym temacie to zapraszam na http://a-ajurweda.pl/

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *