Industriada 2015

Dziś na Śląsku trwa w najlepsze Industriada. Cóż to takiego? Słyniemy z kopalni, osiedli robotniczych, fabryk… Generalnie klimaty industrialne. Wszystko to 13 czerwca będzie można zwiedzić do późnych godzin nocnych. Mnóstwo atrakcji, koncertów, wystaw, przedstawień teatralnych. Wybierzcie coś dla siebie!


Do wyboru macie ponad 300 imprez i aż 42 industrialne zabytki.W dodatku po zwiedzaniu i koncertach możecie wybrać się na imprezy do białego rana w industrialnych budynkach. 
Szczegółowe informacje tutaj: Program Industriady

A co wybrałam ja? Mam zamiar wybrać się na Eko Jarmark do Porcelany Śląskiej, zwiedzić wnętrze mieszkania na Nikiszu, teren byłej kopalni Katowice, obejrzeć wystawę Erwina Sówki w Walcowni Cynku, posłuchać Fair Weather Friends w Chorzowie – w Szybie Prezydent albo obejrzeć spektakl „Rajcula Warzy” na Giszowcu… Wytrwam?

Zdjęcia były robione na Giszowcu, polecam ich urokliwy park, jest zielono, przejdźcie się po okolicy i obejrzyjcie ciekawe zabudowania. 

A, tak, tak, zmieniłam długość i kolor włosów… Powoli się oswajam :) 
A na sobie mam idealne jeansy typu mum jeans. Są przecudowne. Zakupiłam je w lumpeksie, zwróciły moją uwagę, gdyż są wykonane z pięknego i grubego jeansu o barwie, jakiej szukałam. Są idealnie dopasowane w talii, mają oczywiście wysoki stan i świetnie leżą na pupie. Pamiętajcie tylko, że tego typu spodnie lepiej leżą na szczupłych i wysokich sylwetkach, bo jak widzicie, dość skracają nogi. 
Do nich dobrałam krótki top z New Yorkera bodajże i urocze baletki z Sinsaya. Nie spodziewałam się, że coś z tego sklepu może być w miarę dobrze wykonane. Prosta czarna torba z House’a. 


Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *