In bloom

In bloom

Witajcie!

Po czym poznać, że do Wrocławia zawitała prawdziwa wiosna? Wszystko pięknie kwitnie, zwłaszcza owocowe drzewka oraz forsycje i robi się całkiem kolorowo – to idealne tło dla prostych i monochromatycznych stylizacji, takich jak dzisiejsza. Ten zestaw to przede wszystkim luz i wygoda, ale z delikatnymi boho akcentami.
Z kwitnącymi wiśniami w centrum miasta związana jest także pewna historia –  dokładnie 5 lat temu, w tym samym miejscu gdzie powstały te zdjęcia, umówiłam się z Asio na pierwsze próbne fotografie na bloga, nie wiedząc, gdzie nas ta wspólna podróż zaprowadzi. Jak widzicie, oba blogi mają się całkiem nieźle, a poza tym sporo się przez ten czas nauczyłyśmy – nie tylko o robieniu dobrych zdjęć, ale także o samym blogowaniu, mediach społecznościowych oraz modowych porażkach. Trzeba przyznać, że poszukiwania własnego stylu bez ślepego podążania za trendami wychodziło mi różnie, ale dziś mogę powiedzieć, że patrząc na starte i nowe zdjęcia mogę z łatwością powiedzieć, co do mnie pasuje, a z czego mogę śmiało zrezygnować. 

Zdjęcia: Asio
Narzutka | Sweater: Shein / Spodnie i top | Trousers & top: Ebutik / Torebka i kapelusz: Bag & hat: SH / Buty | Shoes: Vans / Zegarek | Watch: Sajbazar

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *