ICONIC 2

Zobacz blog

Witajcie!

Znowu przedstawiam Wam paletę od Makeup Revolution. Tym razem jest to Iconic 2. Zakupiona została na prezent ze sklepu intrnetowego mintishop.pl. Wybrałam Iconic 2, przede wszystkim za kolory w których się zakochałam! 


Paleta składa się z 12 cieni. Mają one zarówno matowe, satynowe oraz perłowe wykończenie. Co prawda w tej palecie przeważają perły,  ale są one wyjątkowo piękne, świetnie wyglądają na oku. Co do matów to wypadają  o wiele gorzej, są słabiej napigmentowanych,  zresztą sami zobaczycie na swatchach.


Makeup Revolution to prężnie rozwijająca się marka, która podbija świat swoimi kosmetykami. Bazują oni na klasykach kosmetycznych,  przy czym są wyjątkowo tanie. W tym przypadku – Iconic 2 jest wierną kopią palety Urban Decay NAKED 2.
Opakowanie jest dobrze wykonane, chociaż jest to plastik i mam obawy co do trwałości samego opakowania. Paleta jest dosyć poręczna i łatwo się nią posługiwać. Cienie są mocno napigmentowane, nie osypują się,  dobrze się blendują. Dobrze się pracuje z tymi cieniami i w tak jak w przypadku Death by Chocolate można nią wyczarować zarówno dzienny jak i wieczorowy makijaż oczu. Co do trwałości, też jest nie najgorzej. Przy odpowiedniej bazie, będą trzymały się do samego demakijażu.
Z wad mogę się przyczepić do braku lusterka, chociaż wtedy paletka byłaby droższa, oraz zbędna pacynka, która moim zdanie marnuje miejsce.

Ogólnie polecam wypróbować, ze względu na cenę, jak i różnorodność. Jeżeli chodzi o serię Iconic jest wiele wersji do wyboru,sami musicie wybrać swojego ulubieńca.

Swatche:
A Wy macie paletkę cieni od Makeup Revolution? Co sądzicie o ich kosmetykach?

Na razie! Trzymajcie się!


Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *