I am Wearing Slimming River Island Dress

I am Wearing Slimming River Island Dress
Witajcie!

Czym jest sukienka optycznie wyszczuplająca i jak wygląda? Tak się składa, że dziś mam jedną na sobie i za chwilę Wam o niej opowiem.

Sukienka tego typu, jest z reguły dwu lub trzy kolorowa, może posiadać geometryczne wzory lub nierównomierne kształty przypominające abstrakcyjne plamy lub składać się z paneli kolorystycznych.
To właśnie za sprawą kontrastu kolorystycznego i geometrii kroju sukienki czy bluzki tzw. wizualnego cieniowania naszych boków, talii i bioder zazwyczaj czarnym kolorem sukienka ta koryguje naszą sylwetkę, odciągając wzrok od naszych faktycznych gabarytów.

Niejednokrotnie sukienka ma odcięcie kolorystyczne w talii, które wyglądając jak pasek powoduje nabranie pięknych, zgrabnych i smukłych kształtów jej właścicielce bez konieczności ingerencji hirurga plastyka i drakońskiej diety.

Sukienkę miałam na sobie tylko raz przy okazji chrzcin chrześnicy i uznałam, że warto ją znowu pokazać światu. Bo nie ma to jak uniwersalne rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody… ;)

Czy same posiadacie takie sukienki lub planujecie jej zakup? A może macie topy w podobnej stylistyce, które znakomicie optycznie Was wyszczuplają?

Dla tych którzy nie wiedzą gdzie mnie szukać, mała przypominajka:

Instagram – Zapraszam do Śledzenia
Pinterest – tak jestem i tam
Facebook – Zapraszam do Polubień
Lookbook :D

Sukienka/Dress: River Island
Buty/Killer Heels: CARVELA by Kurt Geiger
Torebka/Bag: H&M
Okulary: Atmosphere
Biżuteria/Jewellery: Links of London, Srebro i Kamienie Półszlachetne
Zdjęcia/Photos: BJ

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *