Hit czy Kit? Produkty Kallos KJMN

Cześć!

Za oknem pada więc to idealna chwila aby…napiać nową notkę! Tym bardziej, że dziś chce Wam przedstawić dwa produkty do włosów- jeden mnie zachwycił a drugi rozczarował. O samej firmie, która je produkuje było głośno już dobre dwa lata temu, zachwyty nie ustawały, jednak postanowiłam sama w końcu sięgnąć po te produkty a co z tego wynikło dowiecie się w tym poście.

Mowa oczywiście o firmie Kallos. Na You Tube wiele dziewczyn zachwalało maskę z keratyną i z ogromną zazdrością słuchałam ich opinii ponieważ sama nie miałam do niej dostępu a jej cena i opinie innych dziewczyn i szczęśliwych posiadaczek tej maski tylko zachęcała do jej kupna. Na szczęście będąc w innym mieście weszłam do sklepu Hebe i tam ją kupiłam, rok później sięgnełam po szampon tej samej firmy i od niego może zacznijmy…

Do kupna tego szmponu skłonił mnie głównie jego zapach, jest naprawdę niesamowity! Kiedy myję nim swoje włosy to bananowy zapach rozchodzi się po całej łazience, jednak jego plusy na samym zapachu się nie kończą ; ) Tak więc co jeszcze? Na pewno świetnie myje włosy (nawet oleje nie są mu straszne), nie przesusza ich ale delikatnie je pielęgnuje. Włosy po nim są pachnące, delikatne w dotyku, lekko uniesione u nasady i świeże na dłużej. Dla mnie ten szampon ma same plusy!

ok. 12zł/ 1 000ml

W końcu przechodzimy do znanej już keratynowej maski do włosów. Jej plusy to na pewno konsystencja, ma naprawdę przyjemny zapach a po użyciu jej moje włosy znacznie lepiej się rozczesywały i…to na tyle jeśli chodzi o plusy. Niestety ta odżywka nie jest dla mnie- strasznie obciążała moje włosy i po każym jej użyciu były one tłuste i przyklapnięte. Zero blasku i miękkości którą obiecuje producent. Niestety bardzo się na iej zawiodłam, tym bardziej, że w internecie krążyło wiele pozytywnych opinii na jej temat…

ok. 11zł/ 1 000ml

Ogólnie Kallos w cenie bardzo przystępnej oferuje nam całą gamę różnych produktów dostosowanych do potrzeb naszych włosów. Ja, mimo tego, że kratynowa maska do włosów się u mnie nie sprawdziła dałam drugą szansę tej firmie i dzięki temu teraz mam ogromną butlę szamponu za niską cenę i już nie mogę doczkać się kupna kolejnych produktów z ich firmy : )

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *