GLOBAL SHOPPING FESTIVAL

Zobacz blogWitajcie po dłuższej przerwie kochani, wracam do Was z ogromną dawką inspiracji. Powoli wchodzimy w ten magiczny czas przygotowań do najpiękniejszego czasu w roku – Świąt Bożego Narodzenia, które chcąc nie chcąc zmuszają nas do żmudnych poszukiwań świątecznych podarków dla rodziny i najbliższych znajomych. Warto również się na nadchodzącą zimę w odzież i obuwie niezbędne do przetrwania tego burzliwego okresu nazywanego przeze mnie pieszczotliwie sezon ubierania się a la burrito. Z pomocą przychodzi GLOBAL SHOPPING FESTIVAL zoorganizowany przze markę Rosegal, z którą od jakiegoś czasu mam przyjemność współpracować. 


Botki klik & klik.

Nie od dziś wiadomo, że droga do serca mężczyzny wiedzie przez jego żołądek, nie wszyscy wiedzą jednak, żę droga do serca kobiety prowadzi prosto przez jej nogi – a konkretnie – przez buty! W związku z tym załączam Wam moją tak zwaną butową whishlist’ę, która zawiera produkty, na których bez wątpienia warto zawiesić oko. 

Botki klik & klik.

Dla moich kochanych czytelników przygotowaliśmy specjaly kupon uprawniający do zniżki 25% na hasło: RGBF1 (Rosegal Crazy Shopping Day! 25% OFF With Coupon:RGBF1)

Botki klik & klik.

___________________________________________________________________________________________________
DON’T FORGET TO LIKE MY FANPAGE HERE
NIE ZAPOMNIJ POLAJKOWAĆ MOJEGO FANPAGE’A TUTAJ
Do zobaczenia wkótce na Pandamone!
See you soon on 
Pandamone!
____________________
M

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *