Full black

 

Cześć ;)
Może wiecie, a raczej nie wiecie, że po prostu uwielbiam ubierać się na czarno. Za każdym razem kiedy wychodzę z domu w outficie total black jestem szczęśliwy i dumny jak dziecko na widok czekolady. Poza tym nie ma nic bardziej wyrafinowanego jak okulary z lustrzanymi szkiełkami. Tym razem mam na sobie koszulkę, którą kupiłem w New Yorker, a spodenki są z Terranova. Dopełnieniem tej stylizacji są trampki z Pepco i okulary z C&A. Najbardziej podoba mi się to, że mogę patrzeć się w dowolną stronę, a ktoś obok i tak nie może być pewny w jaką. 
Tak, to ten dzień. Różni ludzie, różnie liczą ale dla mnie jest to pierwszy dzień upragnionych i co najważniejsze, w pełni zasłużonych wakacji! Niektórzy zapytają, czy ten rok szkolny był ciężki? Bez chwili zastanowienia odpowiem, że tak! Naprawdę, pogodzić szkołę, naukę i odrabianie zadań z prowadzeniem bloga, projektowaniem i życiem codziennym, to nie taka prosta sprawa. Koniec końców, mimo licznych przeciwności losu dałem radę. Z tego miejsca chciałbym też podziękować wszystkim nauczycielom, dyrekcji oraz obsłudze szkoły za ten niezwykły, pełen niespodzianek rok szkolny. W tamtym roku tego nie zrobiłem, bo myślałem, że będzie to chwalenie się na wyrost, ale potem zobaczyłem to na wielu blogach. Tak więc w tym roku pochwalę się moim świadectwem.

Hi ;)
Maybe you know, or rather you not know that just love to wear black. Every time I leave the house in outficie total black’m happy and proud as a child at the sight of the chocolate. Besides, there is nothing more sophisticated as sunglasses with mirrored glass slides. This time, I’m wearing a shirt that I bought in the New Yorker, and shorts are made of Terranova. Complementing the styling are sneakers with Pepco and sunglasses with C&A. What I like most is that I can look in any direction, and someone next door and so can not be sure of that.
Yes, this is the day. Different people expect different but for me this is the first day of the coveted and most importantly, fully deserved vacation! Some ask whether this was a tough school year? Without a moment’s hesitation I answer that yes! Really, reconcile school, learning and homework tasks of running a blog, design and everyday life, it’s not such a simple thing. In the end, despite many adversities gave advice. From this place, I would like to thank all the teachers, management, and support schools for this extraordinary school year full of surprises. Last year, I did not because I thought it would be exaggerated bragging, but then I saw it on many blogs. So this year I’ll brag about my testimony.
Translated by Google


Bardzo prosiłbym was wszystkich, którzy chodzą do szkoły, żebyście dla porównania też napisali swoje oceny w komentarzu. 
Napiszcie też, jakie są lub były wasze ulubione przedmioty szkolne, a o których nawet nie chcecie słyszeć.

Very I would ask all of you who go to school, want you to compare also wrote their assessment in a commentary.
Also write what are or were your favorite school subjects about which even do not want to hear.
Translated by Google

Koszulka/T-shirt – New Yorker
Okulary/Glasses – C&A
Spodenki/Shorts – Terranova
Buty/Shoes – Pepco

Fashion Projects – Klik
Lookbook – Klik
Google+ – Klik
Instagram – Klik
Tumblr – Klik
Ask – Klik

Jeśli post Ci się spodobał proszę, kliknij +1 w Google.
If you liked the post, please click +1 on Google.


Zdjęcia – Monika Gałkowska

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *