French kiss

French kiss

Witajcie!
Luty miesiącem zakochanych! Już niedługo Walentynki – szykujecie się na wielkie wspólne wyjście, czy wolicie świętować na spokojnie, w domowym zaciszu? A może jednak jesteście wielkimi przeciwnikami tego święta i organizujecie coroczny bojkot? 
Dzisiejszy wpis jest raczej skierowany do tej pierwszej grupy, która lubi Walentynki i chce spędzić ten czas w wyjątkowy sposób ze swoją drugą połową. Chociaż nie lubię nadmiernego epatowania uczuciami, to wspólne wyjście do jakiej ustronnej i kameralnej restauracji czy cukierni zawsze jest dobrym pomysłem. Co do prezentów – też nie lubię przesady. Okazji do obdarowania naszych ukochanych jest wiele, więc stawiam zawsze na drobne, symboliczne upominki. Zwykle w zamian dostaję delikatne srebrne kolczyki lub ulubione zegarki, które później mogę nosić także na co dzień. Takie uniwersalne podarki sprawdzą się później jako dodatki do eleganckiej walentynkowej stylizacji, w której będziemy celebrować wspólne chwile :)

Zdjęcia: Asio
Sukienka i beret | Dress & beret: Ebutik / Kolczyki | Earring: Silveris

***

Specjalnie dla Was mam kod promocyjny do sklepu z biżuterią Silveris! Jeśli złożycie zamówienie w najbliższym czasie, to do Walentynek spokojnie zdążycie i jeszcze będziecie miały okazję uzupełnić swoje stylizacje o piękne dodatki :) 

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *