EXPERTO SUN-słoneczna opaska. Interesujący i przydatny gadżet.

EXPERTO SUN-słoneczna opaska. Interesujący i przydatny gadżet.

Jakiś czas temu dostałam do przetestowania 5 opasek na rękę, które mają mnie informować o potrzebie zastosowania filtra przeciwsłonecznego.  Nie ma co ukrywać ale mamy do czynienia z mega upałami i stosowanie filtrów jest bardzo potrzebne aby nie spiec się na raka i uchronić  skórę przed szkodliwym działaniem słońca. W gazetach, na portalach można przeczytać o przestrzeganiu odpowiednich godzin, w których to można  zażywać kąpieli słonecznych oraz jak często nakładać na siebie krem z filtrem ale czy to się sprawdza w życiu? Sama jeszcze kilka lat temu  nie stosowałam filtrów albo używałam je nie tak często jak powinnam do dnia kiedy to naprawdę mocno się spaliłam, że aż płakałam po nocach i żadne kremy, kefiry czy inne sposoby domowe nie mogły mi pomóc. 
Po tym incydencie przestałam się opalać i chyba przez nie całe 5 lat unikałam słońca jak ognia. W tym roku to się zmieniło aczkolwiek i moja wiedza na temat ochrony przed słońcem zrobiła się tak jakby bardziej dojrzała…


W tym roku już nie straszę ludzi mą białą cerą (która mi w sumie nie przeszkadza) lecz chwalę się piękną i zdrowo wyglądającą opalenizną. 

W tym roku były dni bardzo upalne i mega gorące i pomimo  tego ,że cały dzień byłam na dworze w ogóle się nie spaliłam. Dlaczego? Stosowałam filtry słoneczne, a  do tego opaski na rękę były  mi bardzo pomocne. 


Jak ta opaska działa?

Przed wyjściem na słońce zakładamy opaskę na rękę po czym smarujemy się filtrem przeciw słonecznym nie pomijając przy tym i naszej opaski, a następnie wychodzimy na słońce. 
W tym momencie nasza opaska jest żółta.


Po jakimś czasie można zauważyć, że nasza opaska zmienia kolor informując nas o tym, że nadszedł czas najwyższy aby posmarować się filtrem przeciwsłonecznym. 
Wtedy to opaska zamienia się na kolor pomarańczowy.


Gdy z jakiś przyczyn nie nasmarujemy się  znów kremem nasza pomarańczowa opaska zamienia się  w kolor różowy, który nam podkreśla: Uwaga, uwaga grozi nam poparzenie skóry! 


I taki o to sposób jesteśmy idealnie zabezpieczeni przed słońcem! 

W jednym opakowaniu znajduję się 5 opasek, a więc starczą nam one na 5 dni.  Opaski może nosić każdy mały i duży.


Dostępność:  Myślę, że opaski będą dostępne na  internecie jak i w sklepach stacjonarnych. 
Strona internetowa opasek: http://expertosun.eu/.
Producent: http://www.beliso.eu/
Znany wam jest pewnie  z serii kosmetyków  http://cece.pl/ .


Mała ciekawostka ;)
Wybrałam się z taką opaską na solarium, posmarowałam się nie wysokim filtrem 10 i o to co nastąpiło. 


Do nie całej 3 minuty moja opaska była żółta. Od 3 zaczęła robić się żółta, a od 4 do 5 przeobrażała się w różową.  Zobaczcie w jak krótkim czasie ryzykujemy poparzeniem naszej skóry. 
Moje drogie Panie korzystające z solarium. Malutki filtr przed opalaniem jest wam bardzo wskazany! Co myślicie o takiej opasce?
Fajny gadżet?
Mnie osobiście bardzo podoba. 


Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *