Eveline men x-treme matt żel do mycia twarzy 6w1

Eveline men x-treme matt żel do mycia twarzy 6w1
Dziś wpis na moim blogu z nie moją opinią, w najbliższym czasie ukażą się tutaj posty o najnowszych kosmetykach z męskiej linii Eveline. Zaczynamy od rzeczy jak dla mnie niezbędnej czyli żelu do mycia twarzy myślę iż każdy facet powinien również taki żel mieć ; )

Zapach przyjemny, delikatny a zarazem męski. Delikatnie matuje skórę, która po jego użyciu mniej się świeci. Co ważne nie wysusza skóry jednak nie jest ona dostatecznie nawilżona. Dobrze oczyszcza skórę.
Suchą obietnicą producenta jest to że likwiduje niedoskonałości tylko nie wiadomo jakie? Mogę się jedynie domyślać że mogło chodzić o pryszcze, podrażnienia lub zaczerwienienia które z resztą wybielają się po użyciu prawie każdego kosmetyku. Żel ma posiada witaminy A, E, F.

Naszym zdaniem żel jest dość przeciętny, taki jak każdy inny uniwersalny dla kobiet i mężczyzn, wyróżnia się jedynie zapachem i opakowaniem. Jednak Moim zdaniem fajnie że pojawia się coraz więcej kosmetyków, ba! Całych serii kosmetyków dla mężczyzn, przecież oni też lubią o siebie zadbać i mieć wybór.

Ogólna ocena:
6/10

Piękne oblicze twojej sypialni w Lidl: Klik

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *