DŻINSY Z DZIURAMI I KABARETKI

Kabaretki przeżywają wielki powrót. Kiedyś znienawidzone, dzisiaj wkraczają w świat mody ponownie. Projektanci chętnie pokazali nam je w swoich kolekcjach. Umiejętnie zestawione będą wyglądały modnie i stylowo.

Pierwsze kabaretki zostały wyprodukowane we Francji w 1890r. Były noszone przez kobiety w domach publicznych. Dopiero w latach 50-tych zaczęły je nosić gwiazdy Hollywood, a dekadę później zaczęły pojawiać się na ulicach. Największe boom nastąpiło w latach 90-tych za sprawą Madonny. Tak jak ze wszystkim raz były modne innym razem nie. Niektóre kobiety je kochają inne nienawidzą. 
Modne są zarówno  rajstopy jak i skarpetki typu kabaretki. Można je nosić zarówno do spódnic jaki i do dżinsów z dziurami. Najlepiej nosić je z dłuższymi spódnicami, gdyż z miniówką mogą wyglądać wulgarnie. Jeśli natomiast lubisz krótkie spódniczki, postaw na zabudowaną górę tak, aby nie odkrywać więcej ciała.

W mojej dzisiejszej stylizacji użyłam kabaretek do dżinsów z dziurami. Do nich nałożyłam dość odważne ze względu na swój wzór botki a także oversizowy golf i futerko. Wszystko jest zachowane w podobnej kolorystyce. Dość odważnie ze względu na różne faktury natomiast według mnie jest modnie i stylowo.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć w lodowej scenerii :-) 

spodnie/jeans – Bershka (sh)
futerko/fur coat – River Island (sh)
sweter/sweater –  H&M (sh)
buty/boots – Zalando Iconics

 

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *