dresslink.com REVIEW

dresslink.com REVIEW

Cześć:) Jak Wam już kiedyś wspominałam (TU i TU) podjęłam współpracę z Dresslink. Wczoraj odebrałam paczkę, dlatego dziś chciałabym Wam zrecenzować rzeczy, które zamówiłam. 
Na pierwszy ogień idzie czarna bluzka z dużym wycięciem na plecach. Wiązania sprawiają, że nie jest banalna i można założyć ją do najprostszych stylizacji. Zamawiając rozmiar L (jedyny dostępny na stronie) obawiałam się, że będzie na mnie bardzo wisiała, jednak pasuje. Materiał jest przyjemny w dotyku, natomiast może się miąć. Innych wad nie zauważyłam:)
Kolejną rzeczą jest biały zegarek. Wykonanie jest dosyć poprawne, ładnie prezentuje się na ręce, już wiem, że nosić go będę bardzo często. Jedyną jego wadą jest  oderwana wskazówka, jednak myślę, że zegarmistrz tu pomoże. Na stronie kosztuje mniej niż 3$, także cena jest adekwatna do jakości.
Następnie kombinezon, którego byłam bardzo ciekawa. Jest on pierwszym w mojej szafie i na pewno nie ostatnim. Wykonanie jest w porządku, wygląda identycznie jak na zdjęciu. Sprawdzi się idealnie w gorące dni:)
Ostatnim już zamówionym produktem jest pędzelek, któregio używam do nakładania korektora. Uwielbiam go za delikatne włosie i świetne wykończenie. 
Podsumowując, jestem bardzo zadowolona, choć wiadomo, że opinia na temat pierwszego zamówienia najczęściej nie jest konstruktywna. 
Wspomnę jeszcze o przesyłce- na stronie podana jest informacja, że trwa ona do 20 dni roboczych. Mi przyszła po około 15, także jestem mile zaskoczona:)
Macie któreś z tych rzeczy? Co Wam się spodobało?

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *