Dresowa sukienka z jeansową kataną + białe conversy

Dresowa sukienka z jeansową kataną + białe Conversy
Czy aby czasami macie zamiar ubrać się kobieco, a jednocześnie wygodnie? Coraz częściej w stylu street fashion możemy zaobserwować outfity, które właśnie tak się prezentują. Wygodna dresowa sukienka w połączeniu z jeansową kataną i conversami prezentowała się na sesji niebanalnie. A jak Wy czułybyście się w takim zestawieniu? Zobaczcie dalszą część wpisu i koniecznie odpowiedzcie mi na to pytanie, ponieważ będę mogła przygotowywać dla Was więcej takich połączeń. Wspomnę też na samym początku tego wpisu, że zdjęcia wykonała Widenka Magdalena, a ja zajęłam się ich obróbką. Zapraszam Was więc do przeczytania i zobaczenia fotorelacji.
Dresowa sukienka z jeansową kataną + białe Conversy

Gdy elegancja idzie w parze z wygodą… 

To temat przewodni dzisiejszego wpisu. Macie też takie wrażenie, że słowo elegancja zdaje się być zupełnym przeciwieństwem słowa wygoda? A może by to tak połączyć? Elegancja kojarzy nam się z obcisłą spódnicą, białą koszulą, marynarką i wysokimi szpilkami. Nic nie ma tutaj wspólnego z wygodą i swobodnym stylem. Całe szczęście, że w ostatnim czasie coraz popularniejsza staje się sportowa elegancja. Co to tak właściwie jest? To styl, który posiada w sobie nutę elegancji, ale równocześnie jest bardzo wygodny i komfortowy. Moja dzisiejsza stylizacja z dresową sukienką i jeansową kataną właśnie idealnie wpisuje się w ten klimat. 

Wysokie szpilki to nie dla mnie!

Istnieją kobiety, dla których codzienne noszenie szpilek nie stanowi większego problemu. Dla mnie to niewyobrażalne dlatego też do dzisiejszej stylizacji wybrałam białe conversy. Pamiętajcie, że warto spróbować modowych eksperymentów i zakładać na siebie to, co tak naprawdę lubimy i w czym czujemy się dobrze. 

Dresowa sukienka z jeansową kataną i …

białe conversy! Sportową elegancję coraz częściej możemy spotkać widząc, kobiety pracujące w korporacji, w dużych miastach, bądź w galeriach handlowych. Styl sportowo-elegancki jest strzałem w dziesiątkę, jednak pamiętajcie, że należy też na niego uważać. Nie należy łączyć tutaj przeciwstawnych stylów modowych, ponieważ może się to skończyć wielką porażką. Ma być pięknie, elegancko i wygodnie więc musimy zwracać uwagę na połączenia ubrań. W innym wypadku będziemy wyglądać po prostu bardzo źle. 
Dresowa sukienka z jeansową kataną + białe Conversy
To idealne zestawienie dla kobiet, które są w ciągłym biegu. Sportowa elegancja to nie tylko To nie tylko łączenie wysokich szpilek z luźnymi dresowymi spodniami. To po prostu styl życia. Taki outfit sprawdzi się w pracy, do kina na spotkanie ze znajomymi i wszędzie będzie prezentował się świetnie. Nie ma tutaj również ograniczeń kolorystycznych, a więc do dzieła dziewczyny! Jak Wy czujecie się w stylu smart casual? Często wybieracie takie połączenia, czy jednak stawiacie na czystą elegancję? 
Wiklinowy koszyk
Białe conversy
Stylizacja z jeansową kataną Dresowa sukienka z jeansową kataną + białe Conversy

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *