Dreams and My looks in the house every Day

Zobacz blog

Mój dzisiejszy wpis jest dość sentymentalny. Na wyciągnięcie ręki miałam coś o czym nawet nie śmiałam marzyć głośno, coś czym żyłam przez ostatnie trzy dni. Jeszcze do dzisiejszego ranka mocno zaangażowana, pełna pomysłów snułam wielkie plany. Jeden telefon zmienił wszystko a marzenie które miało zostać spełnione musiałam przesunąć w dal. Niestety nie mogę wziąć udziału w wyjeździe na Berlin Fashion Week, serdecznie podziękowałam agencji za zaproszenie – lecz z powodów osobistych z przykrością musiałam zrezygnować. Pozostało mi cichutko marzyć że taka okazja może się jeszcze powtórzy.

Sentencja

Marzenia są czymś wyjątkowym niezwykłym oraz indywidualnym. Każdy z nas je posiada. Są one w pewnym sensie sposobem wyrażania swoich prawdziwych odczuć. Potrafią pokazać czego tak naprawdę oczekujemy od życia i co chcielibyśmy osiągnąć. Chęć ich spełnienia potrafi zdziałać prawdziwe cuda, .
Łatwo jest marzyć ale niestety ciężej to realizować. Nie zawsze starcza  na to czasu lub pieniędzy. Głęboko w nas drzemie potrzeba spełnienia się. Chcemy chociaż trochę naszych planów wcielić w życie. Należy się starać i nie poddawać. Rezygnacja z marzeń jest strasznym błędem – ewentualnie możemy je przesunąć na później. Nie rzadko do ludzi dociera, że na niektóre rzeczy może być już za późno. Jeśli mamy szanse coś zrealizować, nie ma nad czym się długo zastanawiać. Bierzmy sprawy w swoje ręce, bo nasze życie należy do nas samych i nikt za nas nie spełni naszych oczekiwań.
Niektóre plany wymagają wiele wyrzeczeń,  niestety nieraz należy wybrać lub jesteśmy zmuszeni coś przełożyć. Patrzenie w głąb siebie pokazuje nam kim naprawdę jesteśmy. Nie należy o tym zapominać. Nawet jeśli mamy na co dzień bardzo dużo ważnych obowiązków, pamiętajmy o nas samych. Tylko to może dać nam prawdziwe szczęście.
Bluzka marks&spencer
Jeans NN
Baleriny H&M

                       

Zostawiam was  z Perfect –  Wpadła mi dzisiaj w ucho…
Tak więc wszystko ma swój czas ….

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *