Detoksykujący żel Czysta Glinka L’Oreal Paris – opinia

Detoksykujący żel Czysta Glinka L’Oreal Paris – opinia

Żyjemy w świecie pełnym toksyn, więc nic dziwnego, że nasze umysły, ciała i skóra są nimi wprost nafaszerowane. Jednym ze sposobów na zaradzenie negatywnym skutkom tej sytuacji jest dwudniowy detoks, który pomoże oczyścić organizm, abyśmy mogli czuć się lepiej i zdrowiej wyglądać.
Jeśli chodzi o skórę twarzy warto skorzystać dodatkowo z zabiegów oczyszczających i poprawiających krążenie. A zabieganym polecam kosmetyki do domowego spa lub urządzenia kosmetyczne stosowane przez gabinety i salony urody ale do domowego użytku ( przykładowe znajdziecie na importmania.pl ). Możemy również zorganizować sobie codzienny detoks dla naszej skóry, stosując niektóre kosmetyki. Ja niedawno odkryłam żel detoksykujący do mycia twarzy Czysta Glinka od L’Oreal Paris, w którym znajdziecie trzy mineralne glinki połączone z węglem o działaniu oczyszczającym i odświeżającym.
Żel od L’Oreal Paris skusił mnie przede wszystkim swoim składem. Jak wiecie, glinka jest wspaniałym produktem naturalnym, wchłaniającym i zatrzymującym toksyny. Doskonale absorbuje zanieczyszczenia, oczyszcza skórę i poprawia krążenie. Natomiast węgiel, znany nam dobrze jako lek, stał się ostatnio „przełomowym” składnikiem stosowanym w kosmetykach, który ma działanie odmładzające, pochłaniające sebum i zanieczyszczenia skóry.

loreal skin, loreal ekspert
 
 
 
 
Opis produktu:
 
Detoksykujący żel do twarzy Czysta Glinka sprawia, że skóra staje się oczyszczona i pełna blasku. Dzień po dniu jest odświeżona i widocznie piękniejsza. 
Można stosować go zarówno jako produkt do demakijażu, jak i produkt do mycia twarzy. Przeznaczony do każdego typu skóry.
 
 
 

 
kosmetyki oczyszczające, żel oczyszczający do twarzy
 
 
 
 
Główne składniki:
  • kaolin – doskonale absorbuje zanieczyszczenia i nadmiar sebum,
  • montmorylonit – pomaga zredukować niedoskonałości,
  • ghassoul – zawiera oligoelementy rozjaśniające skórę,
  • węgiel – posiada właściwości oczyszczające i absorbujące.
 
 
 
 
glinki mineralne, węgiel w kosmetykach
 
 
 
 
Sposób użycia:
 
Nałożyć rano i wieczorem na zwilżoną twarz i delikatnie masować kulistymi ruchami, zwracając szczególną uwagę na czoło, nos i brodę. Omijać okolice oczu, a następnie spłukać.
 

Pojemność:   150 ml
 
Cena:   ok. 30 zł
 
 
 
 
węgiel i glinki mineralne w kosmetykach
 
 

 
 
Moja opinia:
 
Żel detoksykujący Czysta Glinka bardzo pozytywnie zaskoczył mnie swym działaniem. Stosując go rano i wieczorem, moja skóra była doskonale oczyszczona, a także stała się gładka i rozjaśniona.
Konsystencja żelu jest delikatnie kremowa, a kolor szaro – zielony. Zapach również jest przyjemny, delikatny i odświeżający.
Żel bardzo dobrze oczyszcza skórę po makijażu, nie podrażnia jej i jest bardzo wydajny. Na pewno podczas najbliższej wizyty w Rossmannie zaopatrzę się w kolejną tubkę i przy okazji sięgnę po żel peelingujący Czysta Glinka, który również widziałam w asortymencie tej sieci.
 
 

 
 


http://www.swiatwkolorzeblond.com/


Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *