Depilacja laserowa latem – czy to możliwe?

Ze zbędnym owłosieniem walczy każda kobieta. Uwielbiamy mieć piękne, gładkie nogi, ogolone pachy czy wydepilowane bikini w momencie pójścia na basen czy plaże. Niestety przy standardowym goleniu włosy odrastają bardzo szybko, depilator za to jest bolesny, a depilacja woskiem całego ciała kosztuje tyle co jedna partia laserowo. Stąd też moje postanowienie, że lepiej przeznaczyć trochę pieniędzy na laser i mieć spokój niż co miesiąc lub częściej depilować się u kosmetyczki czy depilatorem. Ja osobiście zrobiłam sobie depilacje laserem Vectus w jednym z Krakowskich gabinetów medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona. Dzisiaj jednak opowiem Wam o nowym zabiegu depilacji, który dzięki Wam wygrałam w Instytucie Piękna Bielenda.

batch_b2

 

Depilacja laserowa to dla mnie świetny wynalazek, dzięki niemu pozbyłam się wrastających włosków i stanów zapalnych, które tworzyły się w mieszkach włosowych i w końcu nie mam problemu z depilacją. Niestety standardowo depilacje można wykonywać w miesiącach jesiennych aż do późnej wiosny bo potem jesteśmy wystawieni na działania promieni słonecznych i niestety możemy zrobić sobie dużą krzywdę opalając miejsca gdzie usuwaliśmy włoski. Niestety czasem spóźniamy się z pomyśleniem o depilacji wcześniej i laser, który usuwa włosy także latem jest super rozwiązaniem dla spóźnialskich, taki laser oferuje Bielenda.

b4

Laser, którym miałam okazję mieć depilowane nogi to Mediostar Next jest to laser, którego promieniowanie pozwala na depilację nawet latem bez konsekwencji przebarwienia skóry. Jest on także przeznaczony dla osób o każdym rodzaju karnacji skóry, tak samo bardzo jasnej jak i bardzo ciemnej, a nawet czarnej.

b5

 

Nie jestem ekspertem od parametrów czy rodzajów sprzętu ale mogę powiedzieć, że po jednym zabiegu widziałam różnice w grubości odrastających włosków, a także, pojawiło się ich zdecydowanie mniej. Jestem osobą o bardzo jasnej karnacji i moje włoski też są bardzo jasne ale mimo wszystko widzę ogromną różnicę.

Na razie wstrzymałam się z depilacją na okolice nóg, ponieważ jej koszt jest dla mnie w tym momencie zbyt duży.

Napiszcie co wy sądzicie o depilacji laserowej i czy stosowałyście ten laser :)

 

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *