Dear lover

Zobacz blog

Hej kochani! W dzisiejszym poście , ostatnia sukienka ze współpracy z Dear-loverTym razem wybrałam elegancką, długą suknię wieczorową.  Wybrałam ją głownie z tego powodu, że jest syrenką a bardzo chciałam zobaczyć jak wyglądam własnie w takim fasonie. Gdyby nie za duży rozmiar pewnie byłabym zadowolona.. Wykonana jest z rozciągliwego materiału , posiada podszewkę , nie prześwituje .Gdybyście podjęły decyzje o zakupie jakiejkolwiek z sukienek, to sugerujecie się rozmiarem ,który nosicie normalnie.  Niestety na stronie została wyprzedana więc w linku jest bardzo podobna sukienka do tej. Zapraszam do obejrzenia zdjęć


In today’s post, the last dress from cooperation with Dear-lover. This time I chose elegant, long and tight dress. This is another choice that surprised me in terms of quality. I chose, of course, for a large size, so if you decide to buy any of the dresses, then you suggest the size you normally wear.

In this page you cat find many ingteresting promotion here: wholesaleswimwear, wholesaledresses, wholesalejeans and Big Sale.


Dress – Dear lover

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *