CUD I MIÓD Catering

CUD I MIÓD Catering

Nowe projekty, mnóstwo zajęć i aktywny tryb życia nie zawsze pozwalają nam na przygotowanie pięciu zbilansowanych i zawierających wszystkie potrzebne makroskładniki w ilościach posiłki. 
Zdrowie jest najważniejsze, a posiłki i dieta to podstawa, aby dzień nie przeżyć wegetując, a z dużą energią, chęcią i witalnością wykonać swoje codzienne zadania i cele.
Catering dietetyczny! – pomyślałyśmy – i zgodnie postanowiłyśmy przetestować taką formę codziennej diety.
Wybór firm oferujących posiłki z dowozem jest całkiem spory. Wielu z Was zgodnie poradziło nam, aby wybrać firmę lokalną, wtedy będzimy miały pewność, że przygotowane dania są świeże. Padło na Cud i miód, nasz poznański catering dietetyczny. 
Wygoda. To chyba największa zaleta korzystania z cateringu. Co dzień wcześnie rano przed drzwiami czeka na nas paczuszka. A w niej 5 posiłków – 1 śniadanie, 2 śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja – smacznych i zróżniconowanych posiłków.
Zdrowie. To kluczowe zagadnienie i ma wielki związek ze sposobem odżywiania. Spożywanie zbilansowanych i regularnych posiłków ma wielki wpływ na naszą wage, zdrowy wygląd i dobre samopoczucie. Niestety przygotowanie pełnowartościowych dań wymaga wiedzy i czasu, a tego często brakuje. Catering dba o naszą dietę, a wolny czas i energię możemy wykorzystać do realizacji naszych planów i celów.
Urozmaicenie. Kolejna wielka zaletą wybranego przez nas cateringu. Co dzień inne posiłki, na które w większości byśmy nie wpadły na przygotowanie ich w domu. Wszystkie jadłospisy są tworzone przez wykwalifikowanego dietetyka we współpracy z szefem kuchni, dzięki czemu posiłki są bardzo urozmaicone. Firma dba, aby w codziennym menu nie zabrakło fantazji oraz codziennego zaskoczenia.

Czas i zdrowie są na wagę złota. Dzięki tego typu usługom oszczędzamy czas i dbamy o swoje zdrowie. Jesteśmy na tak!

Dajcie znać, czy Wy korzystaliście już z cateringu dietetycznego?

CUD I MIÓD Catering, Poznań

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *