BRIGHTS BY OPI

  

ROZŚWIETL WYGLĄD SWOICH PAZNOKCI Z NOWĄ KOLEKCJĄ
BRIGHTS BY OPI
OPI, marka nr 1 na świecie jak zwykle wyznacza trendy. Na lato 2015 proponuje niezwykłą paletę limitowanych kolorów dla prawdziwych trendsetterek. Elektryzujące, jaskrawe i wibrujące odcienie zawarte są w tradycyjnej formule lakieru oraz w systemie GelColor.  To, co charakteryzuje tę kolekcję to bogactwo i głębia pigmentów, dzięki którym kolory są odważne, szalone i nasycone. To najbardziej pożądane kolory lata, radosne i soczyste.

Kolekcja Brights  składa się z 9 kolorów, od cytrynowego przez róż, oranż, aż po atramentowy. 


MOJA OPINIA:
OPI, to zdecydowanie jedna z moich ulubionych marek lakierów do paznokci. Charakteryzuje się trwałością i przede wszystkim, jej lakiery nie wpływają negatywnie na moją płytkę paznokci. Lakiery są niesamowicie wydajne i nie wysychają w słoiczkach. 
Najnowsza kolekcja BRIGHTS by OPI, to piękne, wakacyjne kolory. Ja posiadam trzy  z tej serii: NL A76 My Car Has Navy-gationNL A72 Can’t Hear Myself PinkNL A75The Berry Thought of You. Zdecydowanie najbardziej do gustu przypadł mi ten ostatni (The Berry Thought of You), bardzo intensywny i soczysty. Z pewnością będziecie mogli go niebawem zobaczyć w stylizacji. 

Brights by OPImust have na twojej liście kolorów!

A który kolor Wam, najbardziej przypadł do gustu? 

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *