BEAUTY| Makijaż Marzena Tarasiewicz

Z doświadczenia wiem, że makijaż albo upiększa albo nie ma się go na twarzy. No chyba, że w grę wchodzi makijaż zbyt mocno inspirowany pandami. Sezon na takowy jeszcze się nie skończył. Trwa odkąd pamiętam…
W makijażu robionym przez panią Marzenę Tarasiewicz mogłabym góry przenosić! Co tu dużo mówić? Zasada „pięć zdjęć w jednym poście wystarczy” poszła w zapomnienie. Lewy zarówno jak i  prawy profil cieszył się widokiem dawno niewidzianego obiektywu, słońce prażyło policzki, a makijaż w nienaruszonym stanie wytrzymał 21 godzin. Oczy wytrzymałyby dłużej, ale byłam modelką kolejnego dnia i z genialnego makijażu wieczorowego zrobiono mi makijaż ślubny :) Ekscytacja trwała nieprzerywanie cztery godziny gdy dowiedziałam się że to ja mogę uczestniczyć jako modelka w warsztatach w mojej ulubionej,ukochanej i niezwykłej makeupowni (weszła tam Daria- wyszła Daria Niezwykła).
Wybitnie rozpraszającym czynnikiem podczas wracania samodzielnie do domu samochodem stały się moje brwi i rzęsy ;) Skutecznie kierowca za mną przypominał mi, abym jednak przejechała na zielonym świetle i zostawiła w spokoju wsteczne lusterko.
Jak to mój tata mówi „Nie ma kobiet brzydkich- są tylko zaniedbane)

 A takie cuda robią na Partyzantów 76 w Olsztynie
bo jak nie Marzena to kto? :)
Makeupownia Marzena Tarasiewicz
zapraszam do oglądania cudów tworzonych na twarzach!

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *