AW BRIDAL USA – DRESS REVIEW – IDEALNA SUKIENKA

Dziś przychodzę do was z recenzją tej ślicznej sukienki od AW Bridal USA. Marka ta specjalizuje się w asortymencie ślubnym – suknie dla panien młodych i druhen, dodatki i akcesoria.
Moja sukienka to model „Rebecca V-Neck Bridesmaid Dress” w kolorze „champagne”.  Jak wam się podoba? Ja zakochałam się w niej od samego początku.
Trochę obawiałam się o jakość materiału, zawsze gdy zamawiam coś przez internet mam takie obawy – okazały się jednak bezpodstawne, sukienka jest świetnej jakości i wykonana z dbałością o szczegóły. Po sprawdzeniu tabeli rozmiarów i porównaniu jej z moimi wymiarami wybrałam rozmiar 4, wybór okazał się trafny, sukienka leży dobrze.
Zapraszam Was więc do obejrzenia garstki zdjęć, które zrobiła mi Sarah z sarowly.me na kamionce Bolko w Opolu – o świcie. Jak Wam się podoba cały ten klimat? Dla mnie bajka :)

.

Hello, today I’d like to present you my new look with the dress from AW Bridal® USA. The name of the dress is „Rebecca V-Neck Bridesmaid Dress” in „champagne” color. Do you like it? I love this dress! Fabric has good quality and the dress fits me very well – as you can see on the pictures.
You can find your perfect dress at AW Bridal or Rent Your bridesmaid dresses here. Isn’t it great?
You can also take a look at Mori Lee® brand and AW Robes for Bridesmaids – they are super cool.
More about the AW Bridal dresses and the reviews you can find here – AW Bridal Review.
The prices are affordable and quality of the products is really good.

dress AW Bridal USA
photos sarowly.me


Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *