Anti-stress maseczka z wyciągiem z korzenia żeń-szenia -pozwól swojej "twarzy" się zrelaksować.

Anti-stress maseczka z wyciągiem z korzenia żeń-szenia -pozwól swojej "twarzy" się zrelaksować.

Zaczęły się ciepłe dni, a więc wypady na miasto są coraz częstsze, a jak wiemy nie wszystkie pomieszczenia i towarzystwa służą naszej cerze. Jestem osobą nie paląca ale, gdy jestem na imprezie to niestety zazwyczaj jestem w miejscach, gdzie jest dosyć dużo dymu papierosowego, a to nie najlepiej wpływa na stan mojej cery. Nie ma co ukrywać ale kurz  i inne zanieczyszczenia można spotkać wszędzie,  zatem naszą buźkę nie możemy tylko oczyszczać (co jest ważne) ale trzeba dodać jej odrobiny blasku i relaksu. Anti-stress maseczka z wyciągiem z korzenia żeń-szenia to jest takie małe sos dla naszej umęczonej skóry twarzy.


Maseczkę znajdziemy zapakowaną w średnio dużej torebce, której szata graficzna jest bardzo przejrzysta i miła dla oka. Kojarzy mi się z taką promiennością i ta maseczka tą promienność naszej cerze zapewnia:)  Maseczka jest w formie delikatnego płatu, który jest bardzo delikatny  i mięciutki w dotyku ale na tyle mocny, że nie rozerwie nam się przy jej rozkładaniu.  


Przed aplikacją maseczki na twarz warto ją na chwilę pozostawić w lodówce do schłodzenia aczkolwiek ta czynność nie jakoś specjalnie wymagana i jeśli zapomni wam się to zrobić to nic złego się nie stanie.  Jeśli chodzi o płat maseczki to spokojnie rozłożymy ją na naszej buźce. Moja twarz nie należy do małych i jest okrągła. Jedynym problem może być nosek-ja mam dość duży i niestety płat jest za krótki:D  Jednakże maseczka jest doskonale nasączona i w trakcie jej rozkładania na twarzy tyle nam pozostaje na opuszkach palców, że spokojnie można to wetrzeć w wystający nosek:P 


Zapach maseczki jest delikatny i przyjemny;szybko ulatniający się.
Płat z twarzy usuwamy po 20 minutach, a resztę maseczki delikatnie wmasowujemy/wklepujemy i pozostawiamy do całkowitego wyschnięcia-można sobie darować krem do twarzy.

Po 20 minutach możemy cieszyć się piękną i zdrową skórą twarzy. Mam nie całe 22 lata, a więc nie mam co jeszcze narzekać na swą cerę aczkolwiek po zastosowaniu tej maski zauważyłam ogromną różnice i mam ochotę na więcej.  

Skóra przede wszystkim wygląda młodziej tzn. te całe zmęczenie tak jakby uszło. Skóra jest promienna i pełna młodzieńczego blasku. 

No cóż nie ma co ukrywać ale żeń-szeń ma wiele, wiele zalet i interesujących witamin i mikroelementów, które sprawiają, że nasza skóra wygląda na  zdrowszą.  

Komu polecam maseczkę? Wszystkim. Imprezowym Panią w okresie letnim (jak ja) oraz Panią, które potrzebują nadać swojej twarzy promiennego wyglądu w bardzo szybki i skuteczny sposób, a co najważniejsze długotrwały tj. efekt „odstresowanej” skóry trzyma się przez jakiś czas, a nie tylko przez parę pierwszych godzin po aplikacji. 


Dostępność: to internetowy sklepik azjatica.
Cena:5,25 zł nie wiele jak na dobrą i skuteczną maseczkę. 


Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *