ABC #eleven – NEW YEAR’S EVE’15 outfit

ABC #eleven – NEW YEAR’S EVE’15 outfit

Cześć! No tak – u mnie jak zwykle post nieco opóźniony – można by powiedzieć nawet, że z zeszłego roku – bo dotyczący jeszcze niedawnej sylwestrowej nocy. Myślę jednak, że biorąc pod uwagę trwający karnawał i sezon studniówkowy, nie będzie on tak nieużyteczny, prawda? Może któraś z Was znajdzie w nim choć malutką inspirację dla siebie. Ja osobiście, swoje ostatnie 2 tygodnie określiłabym jednym słowem – uczelnia, więc niestety nie w głowie mi żadne imprezy i takie przyjemności. Sesja jest straszna (tym bardziej podwójna), naprawdę.
Nie mówmy tu jednak o tak niemiłych rzeczach! Wrzucam tutaj dzisiaj swoją sylwestrową stylizację. Wprawdzie, stworzenie jej nie zajęło mi zbyt dużo czasu i też od początku nie zamierzałam w nią nadto inwestować, ale ostatecznie nie wyszło mi chyba najgorzej. Zwyciężyła klasyczna czerń z różowymi dodatkami i minimalnymi złotymi akcentami. Zobaczcie, jeszcze stylizację z zeszłego roku TUTAJ – która bardziej Wam odpowiada?

Czarna, na pierwszy rzut oka – skromna, ‚mała czarna’. Jednak delikatne koronki, sznureczki sprawiają, że wcale taka skromna nie jest, a kusząca i mega kobieca. Właściwie mam ją już od wakacji, ale jedyną okazją, gdzie mogłam ją wykorzystać było październikowe wesele. Dlatego stwierdziłam, że Sylwester będzie idealną opcją na ponowne jej wykorzystanie.

Również czarna, nieco większa kopertówka z frędzlami – musi być ekstra!

Co by nie było tak smutno i klasycznie – proste szpilki w mocnym odcieniu różu!

I żeby nie było zbyt spokojnie – długie, błyszczące, efektowne kolczyki!

To, ile jeszcze do północy?! Zegarek – piękny prezent świąteczny od rodziców.

Dopasowujemy dalej.. paznokcie na słodko-różowo.

Jak wszystko to wszystko – różowy błysk także na ustach. Wyrazista szminka w taką noc jest obowiązkowa!

No i na dopełnienie – może nie do końca już ‚słodki’, piękny zapach od Dolce&Gabbana.
Ściskam mocno,
PA.TRZ

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *