761. Recenzja: Maybelline Big Eyes Mascara tusz do rzęs

Zobacz blog
Witajcie!

Dziś podumamy sobie o rzęsach i tuszu do nich.

Będę mówić o maskarze z Maybelline znanej pod nazwą Big Eyes Mascara.

Słowo od producenta: „Maskara posiada innowacyjne rozwiązanie jakim są 2 niezależne szczoteczki: do górnych i do dolnych rzęs. Pozwala to na dotarcie do najdrobniejszych rzęs nawet w kącikach oczu. Teraz kobiety będą mogły intrygować spojrzeniem, a ich oczy będą wyglądały nawet na 2 razy większe! Wąska szczoteczka podkreśla i nadaje objętość nawet najkrótszym dolnym rzęsom, a szeroka szczoteczka unosi rzęsy do góry i nadaje im efekt wachlarza. 

Skład:

Mazidło w butli:
 

Szczota chudsza:

Szczota grubsza:

Oko gołe:

Oko i dwie warstwy tuszu:

Szczegóły:

Cena i dostępność specyfik ten otrzymałam w ramach wymiany kosmetycznej. Normalna jego cena w Rossmanie to jakieś 30 zł.
Zapach bez zapachu.
 Konsystencja czarna maź dla efektu czarnych rzęs.
Opakowanie i pojemność: podłużne, plastikowe opakowanie w tonacji różowo-czarnej. Pojemność: 5,1 i 4,6 ml.
Wydajność: bardzo dobra. Opakowanie tuszu starczy spokojnie na jakieś pół roku malowania się.
Działanie: sympatyczne. Wspomnę może o tym, że dawno już nie miałam tuszu do rzęs z firmy Maybelline. Ostatnio maziałam się nim jakieś dwa lata temu. Dlatego też z pewnym podekscytowaniem podeszłam to tegoż gościa z podwójnymi szczotami. I bardzo szybko moja ekscytacja zmieniła się w zachwyt. Przede wszystkim, jak na załączonym obrazku widać, specyfik świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy, tworząc nam na oku istny wachlarz. I to bez sklejania włosków! Oko wygląda pięknie, dostojnie i tak glamour. Aby uzyskać powyższy look używam głównie szczoty tej grubszej; małą posiłkuję się li przy rzęsach dolnych. Wspomnę, że przy dwóch, a nawet trzech warstwach produkt nie osypuje się, nie tworzy efektu pandy. Tusz nie podrażnia nawet wrażliwych oczu i spokojnie nadaje się dla osób noszących soczewki. Co do samej konsystencji wyrobu, jest również idealna; odpowiednio mokra acz nie ciapowata. Jeśli do tego dodamy wydajność, łatwą dostępność i nawet niską cenę – ot kupić go trzeba! Na pewno pokuszę się o kolejne tubki tego mazidła. 

Ocena: 5/5

Miałyście?

Kathy i Leon
Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *