743. Recenzja: Balea Abend Rot relaksujący żel po prysznic

Zobacz blog
Witajcie!

Dziś podumamy sobie o prysznicu relaksującym.

Będę mówiła o żelu do mycia z Balei.

Słowo od producenta: „Relaksujący żel pod prysznic delikatnie myje i nawilża skórę chroniąc ją przed wysuszeniem. Zapewnia odprężenie i chwilę relaksu pod prysznicem. Wyważony, harmonijny zapach daje ukojenie zmysłom. „

Skład:

Mazidło w butli:

Na odwrocie:

Na dłoni:

Szczegóły:

Cena i dostępność: specyfik otrzymałam od Ewy Bi, jak nagroda w rozdaniu. Normalnie można go ucapić w drogeriach DM lub Allegro, gdzie kosztują ok. 5 zł.
  Zapach: słodki, wiśniowy, pyszny.
Konsystencja: na kształt różowej, wonnej mazi.
 Opakowanie i pojemność: butelka plastikowa utrzymana w różowej kolorystyce z granatowymi, niemieckimi napisami na przodzie i tyle opakowania. Pojemność: 50 ml.
 Wydajnośćśrednia. Produkt w wersji próbkowej starczył mi li na kilka myć.

Działanie: przyjemne. Zacznę może od tego, że owa miniaturowa wersja specyfiku to moja pierwsza przygoda z kosmetykami Balei. I mogę Wam od razu rzec, że jest to miłość od pierwszego umycia oraz wąchnięcia. Mazidło spisuje się świetnie jako produkt kąpielowy. Przede wszystkim dobrze oczyszcza skórę z brudu i kurzu, odświeżając ją i czyniąc ponętnie czystą. Żel zacnie się pieni, tworząc przy tym iście wiśniowy obłok piany. Specyfik jest ponadto delikatny dla naskórka, nie podrażnia i nie wysusza nam niczego. Nie powiem, żeby miał jakieś specjalne właściwości nawilżające czy pielęgnacyjne, ale to w końcu coś do szorowania, nie do odżywiania. Jeśli do tego wszystkiego dodam piękny, cudny wiśniowy zapach – utrzymujący się długo na ciele nawet po kąpieli – oraz niską cenę, powiecie: ot ideał! Jedyne co mnie napawa smutkiem to fakt, że w Polsce nie ma stacjonarnej siedziby z kosmetykami Balea… Nie mniej jednak od czego są Internety!
  Ocena: 4/5 

Miałyście?

Kathy i Leon 
Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *