38. RELACJA – CZERWCOWE SPOTKANIE BLOGEREK – KATOWICE 6.06.2015 R.

38. RELACJA – CZERWCOWE SPOTKANIE BLOGEREK – KATOWICE 6.06.2015 R.

Nie zdążyłam się jeszcze otrząsnąć po spotkaniu w Sosnowcu (tutaj), a już szykowałam się na następne, tym razem organizowane przez Sandi. Kolejna sobota miło spędzona na pogoduchach z blogującymi koleżankami. Czasu miałyśmy aż nadto ponieważ, zaproszeni przez Sandrę goście nie podeszli do sprawy poważnie i krótko mówiąc „zawiedli”! Było lekkie rozczarowanie i niesmak, ale z drugiej strony dzięki im lekceważącemu podejściu miałyśmy dużo więcej czasu dla siebie. Także nie ma tego złego…Generalnie Sandi miała niemałe przeprawy z tym spotkaniem, bo nawet lokal w ostatniej chwili musiała zmieniać, gdyż okazało się w ostatnim tyg, że JEST DŁUGI WEEKEND i „knajpa” będzie zamknięta :) Ale kolejny raz okazało się, że wyszłyśmy na tym lepiej, bo Coffee Heaven mieści się w ścisłym centrum Katowic, więc nikt nie miał problemu, żeby tam trafić. W lokalu fajne było to, że miałyśmy dla siebie osobą, klimatyzowaną salę, więc nikt nam nie przeszkadzał, nikt na nas krzywo nie patrzył gdy śmiałyśmy się w wniebogłosy :) Nie obyło się bez zamówień pysznych kaw, lodów i innych smakołyków, każda z nas znalazła coś dla siebie.


Czas na takich spotkaniach płynie niesamowicie szybko, więc nim się obejrzałyśmy Sandi zaczęła
rozdawać nam upominki od partnerów spotkania, a było ich naprawdę dużo ! Zanim każda z nas wszystko sobie dokładnie obejrzała, omówiła z sąsiadką zrobił się prawie wieczór i trzeba było się zbierać do domu. I wtedy pojawił się problem…jak się z tym wszystkim zabrać !! Nie chcę sobie nawet wyobrażać bo myśleli o nas przednie na ulicy i ludzie w autobusie, bo wyglądałyśmy jak zakupoholiczki, które nie dość, że wydały tyle kasy na kosmetyki to jeszcze nie potrafią sobie teraz poradzić z zataszczeniem ich do domu ! :) 
Odbył się również konkurs,  w którym to Kasia okazała się szczęściarą i wygrała turban termalny.
W spotkaniu udział wzięły:
i ja :)
Partnerzy spotkania:
Oczywiście teraz przyszedł czas na podziękowania! Więc jako pierwszej należą się Sandi, za tak wspaniale zorganizowane popołudnie, za te ciężkie podarunki i w ogóle za wszystko ! Partnerom, za tyle dobroci i Wam dziewczyny za to, że zawsze macie coś do powiedzenia i dzięki temu nie jest nudno :) Aaa i dzięki za zdjęcia ;) 
Mam nadzieję do zobaczenia :*

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *