2242. Eveline Mega Size Lashes Mascara wydłużająco-podkręcający tusz do rzęs

Zobacz blog
Witajcie!

Dziś czas na rzęsy.

Będę mówić o Eveline Mega Size Lashes Mascara wydłużająco-podkręcający tusz do rzęs.

Słowo od producenta: „Rewolucyjna maskara zapewnia natychmiastowy efekt maksymalnie wydłużonych i zagęszczonych rzęs. Innowacyjna formuła tuszu beauty & care sprawia, że rzęsy stają się długie, gęste i wyraziste. Wyprofilowana, silikonowa szczoteczka double brush równomiernie rozprowadza tusz na rzęsach, nie pozostawiając grudek.”

Produkt w okazałości:

Skład:


Szczota:Na oku dwie warstwy:Szczegóły:

Cena i dostępność produkt znalazłam na kupiłam w Rossmanie za ok. 16 zł.

Zapach: tuszowy.
Konsystencja: tuszowa.
Opakowanie i pojemność: opakowanie tuszowe utrzymane w czarności z elementami srebra i zieleni i z czernią napisów od producenta. Pojemność:  10 ml.
Wydajność: bardzo dobra. Takie opakowanie starczy nam na kilka miesięcy używania.
Działanie: zacne. Zacznę od tego, że jeśli chodzi o tusze do rzęs, jestem bardzo wybredną konsumentką. Moje rzęsy mimo, że nie są jakieś krótkie, to są kapryśne i rosną bardziej na prosto aniżeli ku górze. W efekcie czego bardzo ciężko je podkręcić. Próbowałam zalotek, odżywek czy trików z łyżeczką – efekt nikły… Dopiero, gdy trafiłam na maskarę od Eveline, zaczęło COŚ się dziać. Moje rzęsy, nie dość, że zostały pięknie wydłużone, podkreślone, to jeszcze – jakby za dotknięciem magicznej różdżki – grzecznie wywinęły się go góry. Nie wiem, w czym tkwi sekret tego tuszu, czy w specjalnej, czarnej formule, czy w świetnie wyprofilowanej szczoteczce, która dociera do każdej, najmniejszej nawet rzęsy. W każdym razie wreszcie znalazłam gagatka tuszowego, który spełnia moje oczekiwania w 100%. Dodam, że tusz ten jest bardzo trwały; nie jest straszny mu pot, deszcz, wiatr czy upalne słońce. Makijaż oczu noszę przeciętnie ok. 10 godzin, a mimo to nie mam efektu tzw. pandy i nic mi się nie kruszy pod rzęsami w ciągu dnia. Nie zauważyłam też podrażnienia oczu, mimo że noszę soczewki kontaktowe. Tusz z Eveline sprawdził mi się znakomicie. Polecam każdej tuszowej maniaczce.

Ocena: 5/5

Miałyście?

Kathy z Leonem

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *