2135. Lovely K’Lips Matte Liquid Lipstick & Lip Liner Lip Kit zestaw do wykonywania makijażu ust (pomadka i konturówka)

Zobacz blog
Witajcie!

Dziś sobie usta umalujemy.

Będę mówić o Lovely K’Lips Matte Liquid Lipstick & Lip Liner Lip Kit, czyli zestawie do wykonywania makijażu ust (pomadka i konturówka).

Słowo od producenta: „Zestaw do wykonywania makijażu ust. Zawiera płynną pomadkę o matowym wykończeniu i konturówkę do ust w tym samym kolorze.”

Produkty w opakowaniu:


Słowo od producenta:W okazałości:Na dłoni (od lewej Milky Brown, Lovely Lips, Magic Dessert):Na ustach:


a) Milky Brown:


b) Lovely Lips:c) Magic Dessert:Szczegóły:

Cena i dostępnośćprodukt kupiłam na promocji w Rossmanie. Normalnie można owe produkty ucapić stacjonarnie w drogeriach, gdzie jeden zestaw (pomadka i konturówka) kosztuje ok. 25 zł.

Zapach: bez zapachu.
Konsystencja: pomadkowa.
Opakowanie i pojemność: opakowanie plastikowe, w charakterze błyszczyka, z aplikatorem. Pojemność 8 ml (pomadka) i 4 g (kredka). 
Wydajność: bardzo dobra. Takie opakowanie wystarczy na rok użycia.

Działanie: kiepskie. Zacznę od tego, że uwielbiam pomadki matowe i odkąd odkryłam ich istnienie, tak nie rozstaje się z tymi mazidłami. Jednymi z moich wielkich ulubieńców były pomadki Lovely Klik!, które kochałam miłością wszelaką i wciąż jeszcze chętnie po nie sięgam. Dlatego też sądziłam, że gagatki K’Lips również spełnią moje oczekiwania. Niestety nie spełniły… Specyfiki te nie dość, że nie są jakoś wybitnie trwałe (ok. 3 godziny bez jedzenia i picia) to jeszcze strasznie, paskudnie, okropnie wysuszają mi usta. Nieważne, jakbym nawilżyła i odżywiła wargi moje przed zaaplikowaniem tychże pomadek z K’Lips i tak usteczka wyschną na wiór. Zatem to trochę bez sensu – pomadka matowa wysuszająca usta, która „nie trwa” wiecznie? Szkoda kasy i tyle, zwłaszcza, że 26 zł za zestaw piechotą nie chodzi. Co do konturówek, tu się sprawa prezentuje nieco lepiej, bo kredeczki same z siebie wyglądają o wiele lepiej niż pomadki i – przede wszystkim – niczego nie wysuszają. Dlatego też wolę kupić tanią konturówkę niźli cały zestaw, robiący mi krzywdę. Podsumowując: konturówki K’Lips – TAK, pomadki K’Lips – NIE. 

Ocena: 2/5

Miałyście?


Kathy Leonia

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *