1724. Recenzja: Celia Art kredki do oczu

Zobacz blog
Witajcie!

Dziś sobie podumamy o mazidłach podkreślających spojrzenie z firmy Celia.

Będzie to linia mazideł znanych pod nazwą Celia Art.

Słowo od producenta: „Celia Art proponuje nowe, intensywnie napigmentowane kredki do oczu, do rysowania precyzyjnych kresek lub do blendowania. W ofercie są dwie linie – klasyczne kredki drewniane oraz automatyczne kredki wykręcane. 

Dostępne są w 3 kolorach: 01 Black (czarna), 02 Brown (brązowa), 03 Graphite (grafitowa). Kredki są miękkie w aplikacji, co wpływa na łatwość i wygodę stosowania. Dostępne są razem z ekspozytorem wyposażonym w testery.

Cena: 5,99 zł (kredka klasyczna), 8,59 zł (kredka wykręcana)”
Mazidła w okazałości:


Numerki:


Kredka wykręcana i zwykła:


Na dłoni:

od góry: nr 03; nr 01

Na oku nr 03:


Na oku 01:Szczegóły:

Cena i dostępnośćprodukt dostałam od 
Dax Cosmetics. Normalnie można go ucapić w drogeriach za ok. 6 zł.
  Zapach: kredkowy.
 Konsystencja: kredkowa.
 Opakowanie i pojemność: opakowanie jak kredka, jedna zwykła, druga automatyczna, obie utrzymane w tonacji czerni z białymi napisami od producenta. Pojemność: 4,4 g.
Wydajność: bardzo dobra. Taka kredka starczy na kilka miesięcy używania.
Działanie: zacne. Zacznę od tego, że odkąd odkryłam kolorówkę Celia zakochałam się w niej. Zauroczył mnie już tusz do rzęs: Klik! i błyszczyki: Klik! oraz pomadki: Klik!. Kredki do oczu są także godne uwagi. Przede wszystkim są miękkie, co jest naprawdę dużym udogodnieniem, szczególnie dla osób mających wrażliwe powieki. Kredki gładko suną po skraju powieki i linii wodnej, nadając im drapieżność kociego spojrzenia. Produkty pięknie podkreślają każde spojrzenie, wodząc i kusząc płeć przeciwną. Moją zdecydowaną faworytką jest kredka automatyczna, bo – przyznajmy sobie szczerze – tak jak za czasów szkolnych, tak jak i teraz, nie chce się nam temperować kredek. Warto dodać, że kredki, nie uczulają, ani nie podrażniają. Są niezwykle przyjemne w użytkowaniu i takie same w działaniu. Uwielbiam ich taniość, wydajność i dostępność. Polecam.

Ocena: 5/5

Produkt ze współpracy, ale recenzja obiektywna.


Miałyście?

Kathy i Leon

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *