1696. Recenzja: Vabun Pako Lorente woda perfumowana

Zobacz blog
Witajcie!

Dziś poniuchamy sobie męskie perfumidło.

Będę mówić o Vabun Pako Lorente.

Słowo od producenta: „PERFUMY VABUN Radosław Majdan Pako Lorente, 100ml

  • Bardzo trwała elegancka, męska kompozycja, doskonale łączy w sobie energetyczny aromat owoców, ostrą nutę mięty, rześką woń grejpfruta i szczyptę aromatycznego cynamonu.”


Pachnidło w butli:


Otworek:
Szczegóły:

Cena i dostępnośćprodukt dostałam od VabunNormalnie można je ucapić w Internetach, gdzie kosztuje ok. 100 zł.

Zapach: ciepły.
Konsystencja: wodna.
Opakowanie i pojemność: opakowanie jako czarna buteleczka z atomizerem ze złotym korkiem i białymi napisami od producenta. Pojemność: 100 ml.
Wydajność: dobra. Takie opakowanie starczy nam na kilka miesięcy pachnienia.
Działanie: przyjemne. Zacznę od tego, że jako osoba mająca bzika na punkcie zapachów, uwielbiam facetów, którzy ładnie pachną. Męskie perfumy, o wiele bardziej intensywniejsze w nutach zapachowych, bardzo mnie pobudzają. Wystarczy, że jakiś ładnie pachnący nieznajomy stanie na mojej drodze, a ja już czuję do niego siłę przyciągania. Perfumy 
Vabun mają wielką moc przyciągania płci kobiecej mają sobie. Wyczuwam w nich nuty ciepła, kuszenia i spokoju. Połączenie grejpfruta i cynamonu daje nietuzinkową kombinację zapachową. Perfumy te nadają się zarówno dla młodszych chłopaków jak i mężczyzn dojrzałych. Woń testował mój tata, którego z kolei odbiorcą zapachowym była mama. Zarówno jej jak i jemu zapach się podobał. Produkt był wydajny, trwały (na skórze ok. 6-7 godz) i przyjazny dla otoczenia. Myślę, że jak za cenę 100 zł na promocji specyfik jest wart zakupu. Dla zainteresowanych dodam, że produkty Vabun można dostać w drogeriach Hebe i w sklepach Pako Lorente. Polecam. 
Ocena: 4/5

Produkt ze współpracy, ale recenzja obiektywna.


Miałyście?

Kathy z Leonem

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *