☼ Limonkowy look.

☼ Limonkowy look.

Witajcie!

Jestem w końcu po parudniowej przerwie. Tak jak wspominałam wcześniej aktualnie mam sesję dlatego szczególną uwagę przykuwam do nauki. Przez ostatnie 3 dni mam naukę w nosie, bo miałam przesyt wiadomości w mózgu. A, że uwielbiam wyszukiwać coraz to nowe stylizacje powzięłam plan stworzenia kolejnej aby coś niekiedy na tym blogu się pojawiało… Nie lubię robić przerw, ale takie jak ta są niestety nieuniknione :(
Dalej jeśli chodzi o przerwy to nagrywanie filmów. Powód ten sam to powyżej, czyli brak czasu. Ale spokojnie, uspokajam zniecierpliwionych. Jeszcze tylko 2 egzaminy (mam nadzieję) i powracam z nową energią! Możecie jak najbardziej trzymać za mnie kciuki i życzyć samych piątek :))))

Przechodzimy do stylizacji. Zestaw nie za bardzo letni, ale czego się nie zrobi do zdjęć na bloga. Prześliczna bluzeczka o ciekawym kroju, ponieważ po bokach jest dłuższa co nadaje jej ciekawego wyglądu. Spodnie, zwyklaki – moje ulubione. Buty ostatnimi czasy najlepsze, które miałam, uniwersalne slip on’y. 
Wg mnie wszystko fajnie ze sobą wygląda. A jakie jest Wasze zdanie? :)

bluzka: Mohito | spodnie: Berskha | buty: Vices

Dalej

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *